LigaSeniorzy

Narew zremisowała w Sieradzu

Przemek Olesiński

Narew zremisowała 1-1 z Wartą w Sieradzu. Gospodarze wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, ale Narew doprowadziła do remisu za sprawą Przemka Olesińskiego, który w 65. minucie meczu strzelił swoją dziewiątą bramkę w sezonie. Wynik jest o tyleż miły dla nas, co niespodziewany. U bukmacherów można było zarobić grube pieniądze obstawiając remis (każda złotówka zwróciłaby się pięciokrotnie).

Tym bardziej gratulujemy chłopakom i dziękujemy za profesjonalne podejście do piłki i walkę do samego końca!

W 60. minucie meczu Adrian Chorąży doznał kontuzji. Na ławce przebywał tylko rezerwowy bramkarz Dawid Kaczyński, więc zaliczył swój debiut! Można rzec, że podwójny, bo zagrał… na ataku. Miejsce Chorążego na środku obrony zajął Czarek Stachowicz. Bramka padła po jednej z nielicznych akcji Narwian. Michał Lelujka podał do Przemka Olesińskiego, który stał na równi z ostatnim obrońcą. Ten podbiegł kawałek z piłką i pokonał bramkarza. Potem zarówno Lelujka jak i Olesiński wychodzili sam na sam z golkiperem gospodarzy. Łącznie mieliśmy jednak jeden celny strzał, podczas gdy Warta dwa razy trafiała w poprzeczkę, raz strzeliła ze spalonego a kilkanaście razy bronił w świetny sposób Andrzej Łyziński.

Warta Sieradz 1-1 (1-0) Narew Ostrołęka
Łukasz Mitek 10 – Przemysław Olesiński 65

Narew: Łyziński [Ż] – Skorupka, Pragacz, Chorąży (60 Kaczyński), Szymczyk – Lelujka, Świrski [Ż], Stachowicz, Niedźwiecki [Ż] – Kobrzyński, Olesiński.

4 komentarze do “Narew zremisowała w Sieradzu

  • Dawid wszedł na napad a Łyżwa nie dostał czerwonej więc nie pisz głupot.

  • To źle sądzisz 🙂 Łyżwa czerwonej nie dostał. Adrian doznał kontuzji, a że na ławce był TYLKO Dawid, to zadebiutował… w polu 😛

Możliwość komentowania została wyłączona.