LigaSeniorzy

W sobotę gramy z Marcovią. Dostępne nowe gadżety

W Wielką Sobotę o godzinie 16:00 Narew podejmować będzie na własnym boisku drużynę Marcovii Marki. Z rywalem tym jesienią w dramatycznych okolicznościach zremisowaliśmy 2:2 na wyjeździe. I tym razem zapowiada się na wiele emocji. Aby dodatkowo zachęcić do przyjścia na mecz, przygotowaliśmy dla kibiców Niebiesko-Czerwonych cały pakiet gadżetów klubowych.

Marcovia zajmuje w tabeli dziewiąte miejsce, Narew zaś siódme. Mecz należy więc do tych, z gatunku „za sześć punktów”, bo w przypadku zwycięstwa gości, mogą się oni do nas bardzo zbliżyć. Zespół z Marek miał dotąd ciężki terminarz, grając trzy z czterech meczów z ligową czołówką. Z Ząbkovią przegrał 0-1, z Wisłą II Płock zremisował 1-1, z Troszynem przegrał 0-2. W czwartym z meczów Żbik Nasielsk oberwał u siebie od Marcovii aż 0-8.

Najlepszym strzelcem naszego sobotniego rywala jest Piotr Śledziewski (7 goli), a tuż obok niego na liście są dwaj weterani mazowieckich boisk: liczący grubo ponad trzydziestkę Dariusz Dadacz i Damian Świerblewski (po sześć goli).

Czy zagrożą oni Narwiańskiej bramce? Dowiemy się w sobotę – zapraszamy!


Informacje podstawowe:

  • Dzień: sobota 16.04.2022 – Wielka Sobota
  • Godzina: 16:00
  • Miejsce: Stadion Miejski w Ostrołęce, ul. Wincentego Witosa 1
  • Sędzia: Marcin Falencki (Mława)

Bilety

  • normalny – 10 zł
  • za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu

Na meczu nabyć będzie można gadżety klubowe – cegiełki na rzecz rozwoju Narwi. Powiązane są one tym razem z jubileuszem 60-lecia Narwi. Dostępne będą dwa rodzaje szalików, minikoszulki (w wyglądzie jak koszulki meczowe), smycze, proporczyki oraz letnie czapki z daszkiem (białe i czarne).

Wartość poszczególnych cegiełek:

 

Gadżet Wartość regularna Dla członków Klubu Kibica Narwianie
Szalik (oba typy) 40 zł 25 zł
Mini-koszulka 25 zł 15 zł
Smycz 10 zł 5 zł
Proporczyk 40 zł 20 zł
Czapka z daszkiem 60 zł 35 zł

5 komentarzy do “W sobotę gramy z Marcovią. Dostępne nowe gadżety

Możliwość komentowania została wyłączona.