LigaRywaleSeniorzy

Meczowy maraton w toku. W środę gramy w Ząbkach

O godzinie 18:00 w środę rozpocznie się mecz pomiędzy wiceliderem Forbet IV Ligi Mazowieckiej Ząbkovią Ząbki, a zajmującą siódme miejsce drużyną Narwi. Gospodarze zapewnili transmisję video ze spotkania.

Będzie to czternaste starcie na linii naszych klubów, przy czym w historii klub z Ząbek nosił nazwę Ząbcovii, potem Dolcana, a obecnie wrócił do tradycyjnej nazwy, zmieniając jednak „c” na „k”. W trzynastu poprzednich spotkaniach trzy razy wygrała Narew, pięć razy Ząbkovia, a w kolejnych pięciu był remis. Bramkowo lepiej wypadają środowi gospodarze, prowadzący 25:14. Jesienią mecz z piłkarzami z Ząbek był jednym z najbardziej emocjonujących, bo wygrywali oni już 4:1, by ostatecznie zremisować 4:4 po świetnej końcówce Narwi i dwóch golach w doliczonym czasie gry.

Remisami skończyły się ostatnie mecze ligowe środowych rywali: Ząbkovia zremisowała 2:2 z dużo niżej notowanym Drukarzem Warszawa, natomiast Narew zremisowała 1:1 z odrobinę wyżej sytuowanym w tabeli lokalnym rywalem z Troszyna. Ząbkovia ma obecnie tyle samo punktów, co liderująca Mławianka Mława, zatem chcąc liczyć na pozostanie w sferze drużyn walczących o awans (szanse mają już tylko oni, Mławianka i Wisła II Płock), musi z Narwią wygrać.

Mecz poprowadzi sędzia szczebla centralnego, pan Piotr Urban z Legionowa.

Transmisja video dostępna będzie tutaj:

2 komentarze do “Meczowy maraton w toku. W środę gramy w Ząbkach

Możliwość komentowania została wyłączona.