Rezerwy

Rezerwy wyszarpały komplet punktów w Goworowie

W deszczowej aurze toczył się niedzielny mecz rezerw Narwi w Goworowie. Spotkanie było emocjonujące do samego końca, bo młodzi Narwianie wyszarpali trzy punkty w doliczonym czasie gry. Dzięki temu pozostają w grze o awans do A-klasy.

Główne role w spotkaniu odegrali tym razem obrońcy. Drużyna trenera Łukasza Bałazego objęła prowadzenie w 36. minucie, kiedy po asyście Kevina Karwowskiego gola strzelił Michał Gocłowski. Dramaturgii tuż po przerwie dorzucił Mikołaj Banach, który w 50. minucie dostał pierwszą, a w 51. minucie drugą żółtą kartkę. Trzeba było zatem resztę spotkania przeciwko bardzo zmotywowanemu Orzowi grać w dziesiątkę. Kibice gospodarzy – zarówno około trzydziestka na trybunach, jak i część w samochodach schowana przed deszczem – ucieszyli się dopiero w samej końcówce. W 89. minucie Orz wyrównał i zrobiło się nieciekawie, bo sprawa awansu bardzo się Narwi II oddalała. Chłopaki zagrali jednak na pełnej ambicji i w doliczonym czasie po rzucie rożnym wykonywanym przez Maćka Miłoszewskiego, jego imiennik o nazwisku Kubeł skierował piłkę do siatki.

„Nieprawdopodobne emocje w końcówce, co za powrót!” – relacjonował przez telefon poruszony kierownik drużyny Sławomir Chludziński.

Z kronikarskiego obowiązku zaznaczmy jeszcze, że po kontuzjach wrócili do gry Kacper Szmigiel i Mieszko Grodzki.

22.05.2022, Goworowo
Klasa B, grupa ostrołęcka
Orz Goworowo – Narew II Ostrołęka 1:2 (0:1)
Bramki: ? 89 – Gocłowski 36, Kubeł 90+1

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Kubeł, Babicz, Gocłowski, Bolc, B. Bieńkowski, Bąk (80. Miłoszewski), Karwowski (72. Sadowski) Banach (CZ), Siurnicki (63. Szmigiel), Klec (55. Grodzki).

Sędziował: Dawid Kowalkowski.
Żółte kartki: Bujakowski, B. Gołębiewski, Łaszczych, Majkowski, Stworzjan – Banach (dwie), Karwowski, Kubeł, Sadowski.
Czerwona kartka: Banach (Narew, 51, za dwie żółte)
Widzów: ok. 75

Jeden komentarz do “Rezerwy wyszarpały komplet punktów w Goworowie

Możliwość komentowania została wyłączona.