HistoriaZ życia klubu

W niedzielę zapraszamy na festyn dla dzieci i dwa wyjątkowe mecze!

W niedzielę 29 maja Narew świętować będzie dzień dziecka, rozpoczynając także obchody 60-lecia naszego klubu. Starszych i młodszych zapraszamy na obiekty Stadionu Miejskiego przy ul. Witosa, gdzie czeka na Was cała gama atrakcji!

Przyszłość – Dzień dziecka z Narwią

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11:00, gdzie na boisku ze sztuczną nawierzchnią na dzieci czekać będą dwie zjeżdżalnie – dmuchańce, suchy basen z piłkami oraz cztery mini boiska z bandami. 

Działać będzie także strefa wyzwań dla dzieci, gdzie będą mogły one sprawdzić celność swego podania, celność strzału oraz siłę strzału. Służyć do tego będą specjalne przyrządy – bramka celnościowa, „siłomierz kopacz” oraz passing challenge.

Ekipa Future is Now przeprowadzi zaś turniej Drybling Cup, w którym udział wezmą zespoły dziecięce z roczników 2015/2016. Reprezentować będą kluby z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, oraz powiatów makowskiego i ostrowskiego.

Teraźniejszość – Młodzież z Narwi II walczy o awans

W tym samym czasie – o godzinie 11:00 – na głównym boisku rozpocznie się mecz Narwi II ze Świtem Baranowo. Drużyna Narwi II, złożona w większości z młodzieżowców, podejmie obecnego wicelidera ligi, w starciu, które powinno okazać się decydujące w walce o awans do A-klasy.

Obie drużyny dzieli różnica jednego punktu, która w przypadku zwycięstwa Narwi II może okazać się być nie do odrobienia w pozostałych dwóch meczach. W dodatku nasi zawodnicy grają później z niżej notowanymi rywalami, a Świt mierzyć się musi z pierwszym GKS-em Łyse (już ma pewny awans) oraz czwartym GKS-em Andrzejewo, który musi wygrać, by mieć szansę na zagrożenie Narwi. Będzie to zatem mecz pełen wypieków na policzkach, nie tylko ze względu na zapowiadaną słoneczną pogodę.

Oprawa meczowa w tym przypadku będzie podobna, jak w meczu pierwszego zespołu, a więc ze spikerem i muzyką. Nie będzie tylko… biletów. W przerwie zorganizujemy kilka konkursów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W planach są m.in. strzały do mikrobramki czy konkurs „wysokie loty” (tu faworytami będą pewnie rodzice, ale uspokajamy – nie chodzi o loty po napojach wyskokowych 🙂 ).

Przeszłość – Mecz oldbojów

O godzinie 14:00, kiedy na sztucznym boisku trwać będą wciąż turnieje i zabawy dla dzieci i młodzieży, na głównym boisku rozpocznie się mecz młodzieży troszkę starszej. Konkretnie oldbojów, którzy w dawnych latach bronili barw Niebiesko-Czerwonych. Swój udział zapowiedzieli nawet weterani mieszkający obecnie za granicą. Będzie to więc gratka szczególnie dla tych, którzy pamiętają z boiska tych zawodników i radość, jaką nieśli kibicom 20, 30, czy nawet… 60 lat temu.

Z tego ostatniego czasu jest już niestety coraz węższa kadra, zatem mecz rozpocznie chwila ciszy dla tych, którzy już nas opuścili.

Wracając do meczu, drużyny Niebieskich oraz Czerwonych poprowadzą jako trenerzy Marian Szarama i Waldemar Marczak. Dla widzów dostępne będą grillowane kiełbaski ufundowane przez Zakłady Mięsne „Pekpol Ostrołęka” S.A. w Ostrołęce. Współpracę w ramach stoiska grillowego podjęła z nami Restauracja Klassic (z ul. Kopernika).

Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Pozostaje tylko zaprosić Was i zachęcić do licznego stawienia się w niedzielę na stadionie, by świętować Dzień Dziecka i Jubileusz 60-lecia Narwi! Prosimy o przekazywanie dalej informacji o naszej inicjatywie! 🙂


Partnerzy i sponsorzy: Miasto Ostrołęka, Zakłady Mięsne Pekpol S. A. w Ostrołęce, KWANT Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o., Majewska Marzanna. Sprzedaż Art. Rolno – Spożywczych, Nadleśnictwo Ostrołęka, Hurt-Detal Agro-Metal Jacek Dmochowski, Piekarnia Jan Glinka, Delikatesy Mięsne Boczuś Z. Truszkowski, Chojnicki Artur M. PHU.

5 komentarzy do “W niedzielę zapraszamy na festyn dla dzieci i dwa wyjątkowe mecze!

    • Od ponad roku już od tym wiadomo, dlatego Narew ciagle walczy o utrzymanie, bo spada dużo drużyn.

  • Fajny weekend się zapowiada. Dwa ciekawe ważne mecze, ale słonecznej pogody chyba nie zapowiadają.

    • Skromnie, jak to zwykle w Narwii, ale będzie fajnie. Uczcijmy JUBILATKE godnie. Już nie mogę się doczekać. 8

Możliwość komentowania została wyłączona.