LigaSeniorzy

Pogrom przy Witosa! Narew krok od utrzymania

Świetny mecz Narwi i wygrana z Wkrą Żuromin 6:1. Do pewnego utrzymania brakuje jeszcze tylko dwóch punktów.

Już w 1. minucie było gorąco w okolicach bramki Narwi. Jan Białobrzeski wypuścił swoim podaniem napastnika Wkry, ale ten pomylił się o pół metra.  Strzelanie zaczął Luis Felipe, który wykorzystał rzut karny za faul Ochrimenki właśnie na nim. Po chwili Damian Gałązka wyrównał również z rzutu karnego, który był podyktowany za faul egzekutorze stałego fragmentu gry. W 35. minucie Iwan Budniak wyprowadził Dumę Kurpi na prowadzenie strzałem po dalszym słupku z ośmiu metrów. Minutę później świetną okazję miał Kamil Jastrzębski, ale po ograniu bramkarza nie trafił do pustej bramki z ostrego kąta. W 40. minucie to właśnie Jastrzębski wyłożył piłkę Konradowi Drężkowi i po mocnym strzale młodego zawodnika Narwi było 3:1. W ostatniej ciekawe akcji pierwszej połowy piłka po strzale Kamila Skolmowskiego odbiła się od poprzeczki i spadła na linię bramkową, a potem dobitkę obronił Dawid Rosiak.

W 54. minucie Marcin Kraska fantastycznym uderzeniem z daleka pokonał Ambrochowicza. Po sześciu minutach Kamil Jastrzębski odebrał piłkę bramkarzowi Wkry na 35. metrze od bramki gości i po strzale z daleka Gałązki Ambrochowicz świetnie interweniował prawie na linii bramkowej. W 71. minucie Stopczyński obił poprzeczkę bramki Rosiaka. 2 minuty później nasi zawodnicy zagrali super akcję, po której było 5:1. Wprowadzony na boisko w 65. minucie Kevin Karwowski podał prostopadle do Ziemaka, ten celnie wrzucił do Jastrzębskiego i Kamil strzelił swoją siódmą bramkę w sezonie. W 90. minucie Budniak odebrał piłkę przeciwnikowi 18 metrów od bramki gości i silnym strzałem podwyższył na 6:1.

Narew Ostrołęka – Wkra Żuromin 6:1 (3:1)
Bramki: Gałązka (k) 29, Budniak 35′ i 90′, Drężek 40′, Kraska 54′, Jastrzębski 73′ – Felipe (k) 26′.

Narew: Rosiak – Łychowydko, Ochrimenko (46. Strzeżysz), Dzbeński (71. Dąbrowski), Ziemak, Białobrzeski (65. Karwowski), Kraska, K. Drężek (76. Kubeł), Budniak, Gałązka (70. Staszczuk), Jastrzębski.

4 komentarze do “Pogrom przy Witosa! Narew krok od utrzymania

  • To tera Unia i za tydzien swieto bo cel nie latwy bylby osiagniety 🙂 brawo

  • Przy wczorajszym remisie Przasnysza to już chyba mamy pewne utrzymanie ?

    • Nie, Stoczniowiec ma jeden mecz mniej, niż Przasnysz, czyli mogą jeszcze minąć i ich, i nas (bo zrównają się z nami wówczas punktami, pokonując nas i o wszystkim zadecyduje wynik meczu bezpośredniego, albo kolejne „parametry”).

Możliwość komentowania została wyłączona.