Lelujka i Olesiński na testach

Michał Lelujka i Przemysław Olesiński zostali zaproszeni na testy do IV-ligowej Pogoni Grodzisk, mającej aspiracje, by grać wyżej w niedalekiej przyszłości. Chłopaki przebywają już w Grodzisku i wszystko wskazuje na to, że tam pozostaną. Obaj zawodnicy zostali  nominowani do „nagrody” dla najlepszego piłkarza sezonu. W Grodzisku pierwszy sprawdzian czeka ich w  najbliższą środę, kiedy Pogoń gra mecz sparingowy z Milanem Milanówek.

Na dzisiejszym treningu, który kończył sezon (jutro oficjalne zakończenie) z seniorów obecni byli: Andrzej Łyziński, Piotr Dawidzki, Cezary Stachowicz, Wojciech Skorupka, Marcin Roman, Piotr Strzeżysz (obecny, ale nie ćwiczył), Michał Pragacz, Marcin Ostaszewski oraz grono juniorów.

4 komentarze do “Lelujka i Olesiński na testach

 • 22/06/2011 o 07:31
  Permalink

  Czyli dzieło niszczenia Narewki cały czas idzie w dobrym kierunku!!!!!!Czy nie ma w tym mieście ludzi , którym zależy na istnieniu klubu????Proponuję aby zarząd(jesli oczywiście jakis jest ) sam wyjechał gdzies na testy i o dziwo sprawdził się i wiecej juz nie działal na niekorzyść klubu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 22/06/2011 o 11:12
  Permalink

  Szkoda ich.I dzięki im za te bramki w Łodzi.Mam nadzieję że u nas zostaną.

 • 22/06/2011 o 19:02
  Permalink

  czy ci zawodnicy mają tylko takie aspiracje ? czwarta liga ??? chyba się zapatrzyli na wielkich kopaczy co poszli do ostrowi….liga okręgowa….!!! PANOWIE SZANUJCIE SIĘ !!! a tak ogólnie rzecz ujmując — prezydencie i zacny zarządzie Narwi weście się wreśzcie do UCZCIWEJ ROBOTY W OSTROŁĘCE JEST TYLKO NAREW…..!!!! TRZEBA JĄ URATOWAĆ !!!

 • 22/06/2011 o 19:07
  Permalink

  Popieram cię kibic.Ale ja nie wiem dlaczego,oni poszli na testy do tej Pogońi Grodzisk 4 liga i po co,może na kase poszli.Ale mam nadzieję że u nas zostaną.

Możliwość komentowania została wyłączona.