LigaSeniorzy

Pierwszy trening w nowym sezonie już za nami

Pierwsza drużyna Narwi Ostrołęka rozpoczęła już treningi przed sezonem 2022/2023. W zajęciach pod okiem nowego trenera, Marka Marciniaka, wzięło udział ponad dwudziestu zawodników.

Wśród nich znalazło się dwóch jego wychowanków z Bałtyku Gdynia, pomocnicy Jakub Żyndul i Dawid Zebrzuski, bramkarz Michał Sobieski, czy Dominik Barciak z Podlasia Sokołów Podlaski, mający za sobą grę w II lidze w barwach Pogoni Siedlce. Oprócz nich zjawiła się też zdecydowana większość zawodników z kadry z zeszłego sezonu. Trening wraz z trenerem Marciniakiem poprowadził dobrze znany ostrołęckim kibicom sztab, złożony z Piotra Wiskiego (trener bramkarzy), oraz Michała Lelujki (trener przygotowania fizycznego).

W kolejnych dniach w planach jest także przetestowanie kilku innych zawodników.

Pierwszy mecz sezonu 2022/23, z Mazovią Mińsk Mazowiecki, zaplanowano na weekend 6-7 sierpnia. Wcześniej Narew zagra sparingi z Olimpią Zambrów, Rzekunianką Rzekuń, ŁKS-em Łomża, Warmią Grajewo i Ruchem Wysokie Mazowieckie

Galeria zdjęć

fot. Michał Kowalczyk i Jacek Borkowski

11 komentarzy do “Pierwszy trening w nowym sezonie już za nami

 • Tylko nie bierzcie tego ręcznika z Łomży. Gość w Morągu w 3 lidze piach, w Mamrach albo piach albo nie gral i nie chce go nawet rodzima Łomża także to już o czymś świadczy.

  • Chciałem się zapytać czy Rosiak zostaję w Narwi czy odchodzi.

  • Stuprocentowo to Piotr Strzeżysz, Damian Drężewski i Wiktor Łychowydko. Z niemal taką pewnością także Dawid Rosiak i Paweł Dzbeński.

  • Kraska i Jastrzębski są na urlopach. Zapomniałem o Małkiewiczu – czekam na potwierdzenie, ale wraca do Niemiec.

  • O wszystkich się dowiesz w swoim czasie. Takich rzeczy się nie pisze w komentarzach na necie.

  • Chciałem się zapytać czy Rosiak zostaję w Narwi czy odchodzi.

   • Będę grał w Troszynie na grzebieniu. A tak serio to masz wyżej napisane i wystarczy przeczytać.

Możliwość komentowania została wyłączona.