LigaZ życia klubu

Narew zakończyła sezon

Wczoraj wieczorem Narwianie oficjalnie zakończyli sezon. Oprócz obecnej kadry, zarządu i sztabu szkoleniowego obecni byli m.in. dawni zawodnicy naszego Klubu, mający „niebiesko-czerwone” serca. Piłkarze mają dwa i pół tygodnia wakacji. 11 lipca 2011 rozpoczynają się przygotowania do nowego sezonu, już 2011/2012. Przerwa jest krótka, bo z powodu Euro 2012 nadchodzący sezon musi się skończyć wcześniej. W związku z tym runda jesienna ruszy wcześniej niż zwykle, by w listopadzie udało się rozegrać jeszcze dwie (do trzech, w zależności od ligi) kolejki rundy wiosennej awansem.

W najbliższym czasie odbędzie się też walne zebranie Zarządu Narwi i wybór nowych władz klubu. Jeśli chodzi o skład, to póki co wiadomo, że Michał Lelujka, Przemek Olesiński i Kuba Zalewski raczej nie będą reprezentować barw naszego Klubu jesienią. O ruchach transferowych informować będziemy na bieżąco, kiedy wszystko będzie pewne. Szykują się transfery zarówno z Narwi, jak i do Narwi.

10 komentarzy do “Narew zakończyła sezon

  • Ale mamy do d**y ten zarząd,pusczają zawodników z klubo a do drużyny wezmą jakiś B-klasowiczów.Chyba nikt nie chce uratować naszej Narwi.

  • Myślę , iż to jest celowa robota .Chcą spuścić Narewkę ze 2 klasy rozgrywkowe nizej aby ograniczyć koszty.Co zrobił ten zarząd aby pozyskać sponsorów ? Nieudolni ludzie na nieodpowiednim stanowisku.

  • Zawodników tak oddawają,jakby zarządowi na nich nie zależało.Popieram twój wpis pawson.

  • nieudolny zarząd który nie potrafi zarządzać i pozyskiwać piniędzy. Chce nowy zarząd który postawi Narew na nogi!

  • Nie czepiajcię się go.Wiktor byś zdanie napisał z wielkiej litery.

    • Jak już wytykasz takie pierdoły, to napisałbyś „czepiajcie” (bez ogonka na końcu) i zrobił spację po kropce… Chodzi raczej o to, by nie pisać jak totalni analfabeci, a Narewka czasami pisze tak, że nie da się tego przeczytać bez bólu głowy. A potem się dziwisz, że ludzie mówią, że kibice to debile…

  • Ludzie wpisujący się powyżej , to nie jest strona profesora Miodka .Tu chodzi przecież nie o pisownię ale istotę zagadnień.Na tej stronie najważniejsza jest NAREWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Piszmy o klubie i jego problemach , a nie o dyrdymałach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Patrząc na politykę klubu to szkoda że Narew się utrzymała ponieważ nadchodzący cały sezon może wyglądać jak koniec rundy wiosennej. Porażka remis porażka remis no 1-2 zwycięstwa. Tragedia.. jak przyjadą tu jakieś ogórki z zelowa i będzie 0-4. Jeśli nie znajdzie się ktoś mądry i cierpliwy kto zbuduje JEDEN dobry zespół z zapleczem juniorskim. Pamiętam taki mecz w wojtkach jak niebiesko-czerwoni grali z Polonia z Terleckim i innymi mistrzami i polonia dostala 1-2 … ale gdzie te czasy… 1-1 z jaga… Obawiam się że za rok o tej porze w takim wydaniu będzie problem z walką o byt w 4 lidze……….

Możliwość komentowania została wyłączona.