SeniorzyTransfery

Seweryn Strzelec zawodnikiem Narwi

Jego testy w naszym klubie trwały tydzień i oto jest zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Mowa o Sewerynie Strzelcu, 18-letnim napastniku grającym ostatnio w Granicy Kętrzyn w IV lidze warmińsko-mazurskiej.

Strzelec zagrał w barwach Granicy w 30 meczach minionego sezonu, strzelając weń 9 bramek i zaliczając kilka asyst. Wcześnie występował m.in. w Stomilu Olsztyn i Stali Rzeszów w Centralnej Lidze Juniorów. W piłce młodzieżowej zaliczył ok. 130 występów, zdobywając 85 bramek.

Fizycznie ten młody napastnik nie odstaje od seniorów. Oglądaliśmy fragmenty jego występów w barwach Granicy. Jest silny, szybki, umie się odnaleźć w polu karnym, ma niezłe uderzenie. Wśród wychowanków mamy zawodników na różnych pozycjach, ale nie typowego snajpera. Od początku testów w Narwi Seweryn prezentował się bardzo dobrze, dlatego postanowiliśmy dołączyć go do grona naszych napastników – powiedział o transferze Tomasz Mrozek, wiceprezes Narwi.

Witamy w Narwi!


Poniżej skrót jednego z meczów minionego sezonu, z bramką Seweryna. Dostępne są też inne nagrania na kanale YouTube Granicy Kętrzyn.


Sylwetka:

Seweryn Strzelec
ur. 03.08.2004
napastnik

Kluby młodzieżowe: BUKS Barczewo (2014-15), MKS Jeziorany (2015-17), Stomil Olsztyn (2017-19), Stal Rzeszów (2019-20), Stomil Olsztyn (2020-21). W tym Centralna Liga Juniorów w Stali i Stomilu.

Kariera seniorska:
2021/22 Granica Kętrzyn 30/9 (IV liga)
2022/23 Narew Ostrołęka (IV liga)

3 komentarze do “Seweryn Strzelec zawodnikiem Narwi

  • Bardzo dobra decyzja zarządu. Myślę, że zawodnik będzie solidnym wzmocnieniem. Powodzenia

  • Narvi, w tym skrócie Seweryn Strzelec strzela tylko jednego gola w 7 minucie (nr 99 na koszulce). Pierwszego gola dla Granicy strzela zawodnik z numerem 9 i nie jest to Seweryn. W filmiku z meczu jest błąd.

Możliwość komentowania została wyłączona.