Rezerwy tak jak jedynka – 1:1 z Rzekunianką

W pierwszym sparingu rezerw padł remis 1:1. Nasi młodzi zawodnicy mieli mnóstwo sytuacji, ale bramkę strzelił tylko Kacper Bąk.

To właśnie Bąk miał pierwszą świetną okazję na strzelenie bramki, w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelił obok bramki. Potem Bąk mógł dograć do pustej bramki zawodnikowi testowanemu, ale zdecydował się na strzał i mocno się pomylił. Po minucie Rzekunianka pierwszy raz poważnie zagroziła bramce Narwi II. Damian Szymczyk w świetnej okazji trafił w Adriana Drężka. W 37. minucie sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Wołejszo.

Po przerwie Bąk miał kolejną okazję i tym razem już okiwał bramkarza, ale obrońca gości go wyprzedził i wybił piłkę. Potem swoje setki zmarnowali Siurnicki i Bieńkowski. W 85. minucie Kacper Bąk w końcu strzelił bramkę, oczywiście po akcji jeden na jednego z bramkarzem.

Narew II Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 1:1 (0:1)
Bramki: Bąk 85′ – Wołejszo 37′ (k).

Narew II Ostrołęka: A. Drężek – Babicz, Gocłowski, zawodnik testowany, Szmigiel, B. Bieńkowski, zawodnik testowany, Siurnicki, zawodnik testowany, Bąk, Grodzki. Oraz: zawodnik testowany – Grala, Sadowski, Klec, Kwiatkowski.

6 komentarzy do “Rezerwy tak jak jedynka – 1:1 z Rzekunianką

  • 25/07/2022 o 20:04
   Permalink

   Piszesz codziennie czy będą transfery. Jak jest coś dograne na 100% to klub od razu to ogłasza. Jesteś już męczący w tych komentarzach.

   • 25/07/2022 o 20:15
    Permalink

    Ale liga już za dwa tygodnie a tu kadra nie skąpletowana za ledwie dwa transfery .

    • 25/07/2022 o 22:30
     Permalink

     To nie znaczy, że zawodnicy nie są dogadani z klubem 🙂 Spokojnie, w tym tygodniu będziemy ogłaszać.

 • 25/07/2022 o 23:00
  Permalink

  Cieszę się bardzo, bilans odejść i przyjść wyjdzie na zero ?

Możliwość komentowania została wyłączona.