SeniorzyTransfery

Jakub Żyznowski zawodnikiem Narwi

Ogłaszamy transfer, którego kibice prawdopodobnie się nie spodziewali. Z II-ligowego Sokoła Ostróda do Narwi przechodzi Jakub Żyznowski. 21-letni boczny obrońca pochodzi spod Ostrołęki, a urodził się w naszym mieście.

Jakub rozpoczął piłkarską przygodę w LUKS Czerwin u trenera Przemysława Stepnowskiego. Następnie przez rok grał w Ostrovii Ostrów Mazowiecka i po dwa lara w MKS Piaseczno i Ursusie Warszawa (Ekstraliga juniorów).

W Ursusie zadebiutował w piłce seniorskiej, jako 17-latek – zagrał 11 meczów w Ursusie II w lidze okręgowej. Szybko przeszedł do KS Łomianki, w którym w IV lidze zagrał 10 meczów (nie było rundy wiosennej z powodu pandemii). Kolejnym przystankiem była już III-ligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki, gdzie Kuba zagrał w 27 meczach i strzelił 2 bramki. Zeszły sezon to przygoda z drugoligowym Sokołem Ostróda. Młody obrońca wystąpił w 28 spotkaniach na tym poziomie, ale z końcem sezonu przyszedł czas na zmiany, bo Sokół pożegnał się z ligą.

Tym sposobem pojawiła się okazja, by Kuba wrócił w rodzinne strony, z której obie strony skorzystały.

Witamy w Narwi!

 

3 komentarze do “Jakub Żyznowski zawodnikiem Narwi

    • Zamknij pizdę „kibic Narwi” będzie informacja, to baranie dowiesz się. Siedź cierpliwie przed komputerem i wal „niemca po kasku”.

      • Takie komentarze jak powyższy powinny być uznane za obraźliwe i usunięte.Żle świadczą również o kulturze piszącego!

Możliwość komentowania została wyłączona.