SeniorzyTransfery

Bartłomiej Gromek zawodnikiem Narwi

Kolejnym transferem, który mamy przyjemność ogłosić jest pozyskanie lewego obrońcy lub wahadłowego, Bartłomieja Gromka. Były młodzieżowy reprezentant Polski to wychowanek Legii i Polonii Warszawa, a przechodzi do naszego klubu z Victorii Sulejówek.

26-letni obrońca zaczynał w Legii Warszawa, ale kolejne dziesięć lat nauki piłkarskiego abecadła spędził już za miedzą, w Polonii. Tam też zagrał w jednym meczu Młodej Ekstraklasy. Piłkę seniorską przywitał w IV lidze w Bzurze Chodaków, zaliczając tam 30 meczów i bramkę w 2015 roku. Następnie odpowiedział na wyzwanie odbudowy Widzewa Łódź. Z łódzkim zespołem wywalczył awans do III ligi, a następnie był podstawowym zawodnikiem na tym poziomie. Łącznie w pierwszej drużynie Widzewa zagrał w 42 meczach, strzelając dwie bramki i notując pięć asyst. Do tego w Widzewie II zagrał w 13 spotkaniach i strzelił dwie bramki.

Jego kolejnymi klubami były Ruch Wysokie Mazowieckie (III liga, 33 mecze, 2 bramki), w którym grał m.in. z Przemysławem Olesińskim oraz MKS Piaseczno (20 meczów w IV lidze). W zakończonym sezonie 2021/22 Bartek był podstawowym zawodnikiem Victorii Sulejówek, w której zagrał w 28 meczach i strzelił 3 bramki.

Do tego warto dodać, że Bartek był młodzieżowym reprezentantem Polski w kadrze do lat 18.

Witamy w Narwi!

6 komentarzy do “Bartłomiej Gromek zawodnikiem Narwi

      • Mam nadzieję, że trener czyta komentarze. Oby się trener opamiętał bo zawodnicy z bałtyku są dużo słabsi niż nasi miejscowi. To nie jest tylko moje zdanie. Proszę zejść na ziemię i opamiętać się. Piłka seniorska to nie zabawa jak w juniorskiej!!! Tym bardziej, że 4 liga mazowiecka jest jedną z najsilniejszych 4 lig w Polsce. Powodzenia

        • W pełni się z Tobą zgadzam. Nie mamy swojej młodzieży ? Mamy, tylko chyba boimy się na kolejnych młodych postawić. Bieńkowski, Szmigiel to zawodnicy z potencjałem. Gdyby dostali tyle szans co Kevin i inni to też by odpalili. Młodzież z Gdyni to tylko uzupełnienie składu pewnie na wiosnę wrócą do siebie.

  • „kibic Narwi” dla Ciebie, to szpital psychiatryczny. Współczuję rodzicom Twojego upośledzenia.

    • Bajojojo – nie obrażaj ludzi gdyż to bardzo źle świadczy o Twojej kulturze osobistej!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.