RezerwyRocznik 2006SeniorzySparingi

Weekendowe sparingi jedynki, dwójki i juniorów

Piątek, sobota i niedziela w Narwi to oprócz dopinania transferów także mecze sparingowe pierwszej i drugiej drużyny seniorów oraz drużyny juniorów z rocznika 2006.

Informacje o meczach młodzieży dołączamy do drużyn seniorskich, ze względu na nietypowy sparing w piątek. W pierwszej połowie sparingu przeciwko Kurpikowi Kadzidło zagrała bowiem drużyna Narwi II Ostrołęka, kierowana przez trenera Bałazego, lecz drugą połowę zagrał już zespół juniorów trenera Koska. Kurpik zwyciężył 7:3, a trzy gole dla przyjezdnych strzelił były zawodnik Narwi II, Łukasz Olbryś. W barwach Kurpika zagrało też dwóch zawodników, którzy jakiś czas temu przywdziewali koszulkę Narwi, Paweł Kuzia i Daniel Dworecki.

Narew II Ostrołęka / Juniorzy Narwi – Kurpik Kadzidło 7:3 (4:0)
Bramki: Jastrzębski, Ciężar, Pierzchała – samobójcza, Olbryś trzy, Śnietka, Antoszewski, Staśkiewicz.

Narew II Ostrołęka (I połowa): A. Drężek – Grala, Babicz, Szmigiel, Banach, Dąbrowski,  Zięba, Sadowski, Klec, Miłoszewski, Bąk.

Juniorzy Narwi Ostrołęka (II połowa): Parzych – Zera, Drężek, Dobkowski, Rogoziński, Ciężar, Białobrzewski, Jastrzębski, Pierzchała, Trzciński, Borowiecki. Oraz: Nadrowski – Suska, Stachacz, Zieliński, Stolarczyk, Dzierzgowski.


Sobota upłynęła pod znakiem ostatniego sparingu pierwszej drużyny Narwi, która przegrała w sparingu z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:4. Narwianie prowadzili od 9. minuty, po golu Bartłomieja Ziemaka, przy asyście Bartosza Żyznowskiego. Już sześć minut później goście wyrównali po naszym błędzie w kryciu. W 35. minucie po strzale z ostrego kąta przyjezdni podwyższyli wynik i to 1:2 było do przerwy. W 53. minucie testowany zawodnik został ostro sfaulowany w polu karnym Ruchu i na 2:2 z rzutu karnego trafił Damian Gałązka. Piłka na 2:3 wtrulała się do bramki w 61. minucie, a w 74. minucie było już 2:4.

Co ciekawe, w barwach Ruchu testowany był Kacper Niedźwiecki, który jest wciąż zawodnikiem Narwi.

Narew Ostrołęka: Shavketov – testowany zawodnik, Barciak, Trojanowski, Żyznowski – Dąbrowski, Ziemak, Gałązka, Karwowski – Budniak, Zębrzuski. Oraz: Kowalski – Jastrzębski, K. Drężek, Żyndul, Kubeł, Bieńkowski, Białobrzeski, Staszczuk.


Z kolei w niedzielę juniorzy wybrali się do Łomży i zagrali tam sparing z nietypowym, jak dla naszych drużyn, rywalem – Górnikiem Konin. Młodzi Narwianie wygrali 5:4, ale do przerwy wygrywali już 5:1.

Narew Ostrołęka (juniorzy) – Górnik Konin (juniorzy) 5:4 (5:1)
Bramki: Trzciński trzy, Borowiecki, Suska, Jastrzębski

Juniorzy Narwi Ostrołęka: Stolarczyk – Rogoziński, Drężek, Zera, Suska, Białobrzewski, Ciężar, Jastrzębski, Pierzchała, Borowiecki, Trzciński. Oraz: Nadrowski – Dzierzgowski, Stachacz.

2 komentarze do “Weekendowe sparingi jedynki, dwójki i juniorów

  • W Narwi dużo nowych twarzy, trzeba ich szybko poukładać bo w sobotę wyglądali wspólnie przeciętnie.
    Za dużo strat na linii obrona – pomoc.
    Dobrze się pokazał testowany lewy obrońca.
    Brać go bez zastanawiania.

Możliwość komentowania została wyłączona.