Bałaganu ciąg dalszy – Warta się utrzymała?

Polska piłka jaka jest, każdy widzi… GLKS Nadarzyn wycofał się po zakończeniu rozgrywek, Ruch Wysokie Mazowieckie nie złożył na czas wniosku licencyjnego (a także brak sponsora), Olimpia Zambrów wygrała III ligę podlasko-warmińsko-mazurską, ale zrezygnowała z awansu. Wicemistrze tej grupy (Huragan Morąg) był tak zaskoczony, że nie złożył w terminie wniosku o wydanie licencji. Regulamin mówi, że tylko dwie pierwsze drużyny mogą w takim wypadku awansować, trzecia już nie dostanie takiej możliwości. W związku z tym utrzymały się Motor Lublin, Puszcza Niepołomice i OKS Start Otwock.

Kolejna nowość to unieważnienie barażu pomiędzy MKS-em Ciechanów a Okęciem Warszawa – obydwie drużyny spadają. We wszystkich warszawskich ligach okręgowych przeszła jak domino fala spadków.

A teraz coś ciekawego dla nas. Dowiedzieliśmy się, że OKS Start Otwock raczej nie dostanie licencji na nowy sezon… Jeśli ta informacja się potwierdzi, to mętlik będzie trwał. Tymczasem jeśli Otwock zostanie w drugiej lidze, to w naszej pozostanie Warta Sieradz. Ta sama, którą remisem 1-1 zdegradowaliśmy. Cuda, cuda, cuda! Większe niż w Modzie na sukces

One thought on “Bałaganu ciąg dalszy – Warta się utrzymała?

  • 03/07/2011 o 20:20
    Permalink

    Broń Radom dostała propozycję od PZPN na gry w II lidze i skorzysta z zaproszenia. 🙂 (oficjalne wiadomości we wtorek)

Możliwość komentowania została wyłączona.