Z życia klubu

Możliwość zamówienia koszulek meczowych. Zniżka dla Klubu Kibica Narwianie

Jak co roku pojawia się możliwość zamówienia oryginalnych koszulek meczowych Narwi – dostępnych dla każdego kibica. Klasycznie też członkowie Klubu Kibica Narwianie mają zniżkę na zamówienia.

Możliwy jest wybór koloru i numeru, oraz po dopłacie wstawienie pseudonimu/nazwiska zamiast nazwy klubu na plecach.

Koszulka nr 1 – biała


Koszulka nr 2 – czerwona


Rozmiarówka jest identyczna, jak w poprzednim modelu koszulki, co powinno być podpowiedzią dla kibiców, którzy zamawiali ją w zeszłym roku.


Niestety koszulki u producenta podrożały, jak chyba wszystko w Polsce przez ostatni rok, w związku z tym także cena u nas jest większa . Jednak nie aż tak, jak w innych czwartoligowych klubach, gdzie przekracza ona 200 zł.

Cennik

  • 140 złotych za koszulkę
  • 100 złotych za koszulkę dla członków Klubu Kibica Narwianie. Uwaga promocyjna cena dotyczy jednej niebiesko-czerwonej i jednej białej koszulki na jednego członka KKN.
  • 20 złotych dopłaty w przypadku chęci zmiany napisu „Narew Ostrołęka” na nazwisko, pseudonim itp. Zachowujemy przy tym możliwość odmowy wykonania takiego zamówienia, w przypadku napisów niegodnych noszenia na koszulce.
  • dowolny numer na koszulce gratis.

Uwaga! Za gotowe zamówienie uważamy wykonanie przelewu na konto klubowe, w treści podając kolor, numer i rozmiar (np. Adam Kowalski, biała, 22, XL). W przypadku dodatkowego napisu – także treść napisu (np. Adam Kowalski, czerwona, 22, XL, KOWAL). Nie będziemy robili rezerwacji koszulek dla osób, które nie dokonają wpłaty, niezależnie od tego, o kogo chodzi.

Dane do przelewu:
MZKS Narew 1962 Ostrołęka
ul. Witosa 1, 07-410 Ostrołęka
Numer konta: 68 2490 0005 0000 4500 1205 6448


Dziękujemy za duże zainteresowanie i na Wasze zamówienia czekamy do 2 września do północy – decyduje godzina wpłynięcia przelewu. Nie będziemy prowadzić drugiej rundy zamówień w tym roku, dlatego prosimy o szybkie decydowanie się!

Jeden komentarz do “Możliwość zamówienia koszulek meczowych. Zniżka dla Klubu Kibica Narwianie

  • Można zamówić koszulkę bez logotypów sponsorów? 60 lat, gramy dla Ostrołęki i loga Klubu oraz Miasta są ok, reszta niszczy koszulkę.

Możliwość komentowania została wyłączona.