SeniorzyZ życia klubu

Narew zakończyła współpracę z Markiem Marciniakiem

Zarząd Narwi Ostrołęka informuje, iż z dniem dzisiejszym klub zakończył współpracę z trenerem Markiem Marciniakiem.

Po przegranym meczu z MKS-em Przasnysz trener podał się do dyspozycji Zarządu. Po przeanalizowaniu obecnej sytuacji Zarząd jednomyślnie zadecydował o zakończeniu współpracy z trenerem Markiem Marciniakiem.

Szkoleniowcowi dziękujemy za czas spędzony w naszym klubie i zaangażowanie włożone w pracę z pierwszym zespołem. Trwają rozmowy z potencjalnymi następcami trenera.

 

9 komentarzy do “Narew zakończyła współpracę z Markiem Marciniakiem

 • Chwała Zarządowi.Tzw.trener Marciniak w ogóle nie powinien być w Narwi, aż przykro patrzeć co przez ten czas trenerki zrobił z dobrze grająca drużyną. Teraz trudno będzie w krótkim czasie poskładać to co zostało zniszczone ale mocno wierzę że będzie tylko lepiej!!!

  • Za co ta chwała? Toż zarząd nie dogadał się z Sieradzkim i zarząd zatrudnił pana analityka.

   • Kolego Mysha trochę wiem kto najbardziej przyczynił się do formalnego podpisania kontraktu z Marciniakiem, i jeśli dziękuję Zarządowi to staram się mieć do większości zaufanie .

 • Musi być lepiej teraz wszystko do kupy i do przodu i jak najszybciej znaleźć trenera

 • Chciałem tylko pozdrowić Mańka i Bajojajo, było to 7.08, dziś mamy 21.08 … chciałem się wtedy mylić ale jak się okazuje chyba jednak tak nie było, więcej nie będę do tego wracał obiecuje ;))
  Mocno trzymam kciuki, żeby to wszystko poukładać ale nadal twierdzę, że będziemy się bić o utrzymanie w tej lidze.

 • Zmiana była konieczna ale ogólnie to trener Marciniak nie powinien być w Narwi. Po części jest mi trochę szkoda bo to nie zbyt przyjemne być zwolnionym po trzech kolejkach jako nowy trener i niezbyt dobry wpis do cv na przyszłość. Ale tak musiało być. Jest Pan dobry jako analityk i najlepiej na tym się skupić.
  I jeszcze jedno mam nadzieje że do wymiany też będzie Lelujka i Wiski.

 • Brawo zarzad – to jak widac chłopaki z ja… bo na pewne sprawy trzeba szybko reagować. Kazdy popełnia błędy ale tylko mądrzy potrafią szybko wyciągnąć wnioski. Potrzebujemy silnorękiego a mądrą i otwartą głową. AS wracaj.. 🙂

  • Bardzo słusznie wnioski. Do dzieła i zaangażowania i wkrótce będzie tylko lepiej a nawet dobrze.Mocno w to wierzę!

Możliwość komentowania została wyłączona.