SeniorzyZ życia klubu

Tomasz Staniórski nowym trenerem seniorów Narwi

42-letni Tomasz Staniórski został nowym trenerem ostrołęckiej Narwi i już w poniedziałek poprowadzi pierwsze zajęcia z naszymi zawodnikami.

Staniórski to były zawodnik, także naszego klubu, w którym grał jesienią 2007 roku, zaliczając 9 występów. Poza Narwią występował głównie w ŁKS-ie Łomża, do którego kilkukrotnie wracał, ale także w Wigrach Suwałki, Ruchu Wysokie Mazowieckie, Warmii Grajewo, Koronie Ostrołęka (61 meczów) Olimpii Zambrów, czy w norweskiej Holmlia SK.

Urodzony w Białymstoku szkoleniowiec rozpoczynał karierę trenerską od grup młodzieżowych w Łomży i w Koronie Ostrołęka. Jesienią 2019 roku prowadził seniorów Korony Ostrołęka w IV lidze, skąd zna niektórych naszych zawodników. Następnie przez dwa kolejne sezony dowodził ŁKS-em Łomża, z którym walczył o awans do III ligi.

Trenerowi życzymy powodzenia, szybkiego poznania drużyny i zdobycia z nią pierwszych punktów jak najszybciej będzie to możliwe.

fot. eostroleka.pl – archiwum

14 komentarzy do “Tomasz Staniórski nowym trenerem seniorów Narwi

 • A czy można poznać także innych kandydatów? Czy tylko ten był „pod ręką”.

 • To chociaż czy byli z okolic, czy może było cv z poza woj. mazowieckiego, bez podlaskiego.

 • Tak sobie myślę, jak duży wpływ na grę w tak krótkim czasie miał mieć trener. Biorąc pod uwagę to, że zespół w letnim okienku w zasadzie osłabił kadrę. To nie widać tam wielkich nadziei na lepszą grę, nawet z nowym trenerem. Obym się mylił… Może czasem krok w tył pozwoliłby w kolejnej rundzie czy sezonie zrobić dwa naprzód.

 • Ok.
  Przynajmniej wyszliśmy ze schematu myślowego, że tylko z Mazowsza lub Podlasia.
  może kiedyś… z Barcelony. ?

 • Czy będzie to dobry wybór? Czas pokaże. Najważniejsi gracze kontuzjowani więc ciężkie zadanie go czeka. Na pewno jest lepszym trenerem jak trzy lata temu gdzie prowadził Koronę. Ale czy wystarczająco dobry by osiągnąć mniej więcej taki wynik jak w poprzednim sezonie? Reszta sztabu odchodzi czy zostaje?

 • Panowie otwieramy oczy. Celem to teraz jest zbieranie punktów jak się da i gdzie się da bo na chwilę obecną jest trudno. Nam potrzeba takich walczaków jak w poprzednim sezonie i tego by zaliczyć dobre mecze i z tego punkty. Wtedy może wszystko wróci na dobre tory. Obrona to podstawa my jej nie mamy teraz.

 • Wyrazy współczucia dla całej społeczności związanej z Narwią.

Możliwość komentowania została wyłączona.