Piotr Strzeżysz drugim trenerem Narwi

Miło nam poinformować, że do Narwi wraca Piotr Strzeżysz – piłkarska legenda naszego klubu. „Mara”, który karierę zakończył z końcem zeszłego sezonu, będzie odtąd pełnił funkcję drugiego trenera drużyny seniorów Narwi.

Nie będzie to pierwsza przygoda Strzeżysza z trenerką, gdyż przez kilka lat współprowadził on grupy młodzieżowe w APN Ostrołęka. Jest jednak różnica między seniorami a młodzieżą, stąd pierwsze seniorskie szlify Piotr zbierał będzie tam, gdzie dla wszystkich nie jest gościem, tylko częścią ekipy – w Narwi.

Już w dniu dzisiejszym Piotr Strzeżysz brał udział w treningu Narwi, jako asystent Tomasza Staniórskiego. Informujemy zarazem, że pozostała część sztabu Narwi pozostaje bez zmian.

Życzymy owocnej współpracy!

 

7 komentarzy do “Piotr Strzeżysz drugim trenerem Narwi

  • 24/08/2022 o 09:09
   Permalink

   To prawda, to była moja najglubsza decyzja w ostrołęckiej piłce, ale to tylko potwierdza co wcześniej napisałem,. Przepraszam wszystkich, których uraziłem. Trzymam kciuki za Staniorskiego i Strzezysza. Życzę spokoju, cierpliwości, odwagi. Do boju Narewka

   • 24/08/2022 o 12:11
    Permalink

    Jedziecie panowie obaj grubo 🙂

 • 23/08/2022 o 11:55
  Permalink

  Narew Ostrołęka to obecnie dobre miejsce na wszelkiego rodzaju eksperymenty trenersko-zawodnicze. Ale to nie jest przypadłość tylko tego Zarządu. Trwa to mniej więcej od 20 lat. Z Piotrem dobry pomysł, ale to melodja przyszłości. Ma bardzo ważne umijeynosci:sumienność, zaangażowanie charyzmę, a może wypali natychmiast? Oby.

  • 23/08/2022 o 22:36
   Permalink

   Ta.. największym było powierzenie panu drużyny po Rafale Kosku.
   Niestety nie był to udany eksperyment

 • 24/08/2022 o 12:15
  Permalink

  Powodzenia Mara!

 • 25/08/2022 o 17:00
  Permalink

  Jeszcze Mara na boisko wroci 🙂 napewno nie bylby na nim ostatni

Możliwość komentowania została wyłączona.