Drugie zwycięstwo rezerw. Pełta Karniewo – Narew II 1:3

Rezerwy Narwi mimo przegrywania 0:1 do przerwy w Karniewie zwyciężyli z tamtejszą Pełtą 3:1. Dwie bramki zdobył Bartosz Siurnicki, jedną Kacper Bąk przy wydatnej pomocy bramkarza Pełty.

Pierwszego gola w Karniewie strzelili gospodarze. Po jednej z naszych akcji Pełta przeprowadziła kontrę zakończoną strzałem z dystansu, który zaskoczył Pędzicha. Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron strzelali już tylko Narwianie. W 59. minucie Narew rozpoczęła grę od bramkarza, ten podał do Michała Gocłowskiego. Gocłowski wypatrzył dobrze ustawionego Bartosza Siurnickiego, któremu puścił długą piłkę. Miło ataku ze strony dwóch obrońców Siurnicki przelobował wychodzącego bramkarza Pełty.

W 78. minucie Siurnicki strzelił na 1:2. Z prawej strony boiska mieliśmy rzut wolny i zacentrowana przez Bartka Bieńkowskiego piłka trafiła wprost na głowę Bartka Siurnickiego, który nie dał szans bramkarzowi. Gola w 90. minucie podarował nam golkiper Pełty. Długa piłka od Błażeja Babicza przelobowała go, kiedy wychodził z bramki. Następnie dla pewności do bramki dobił ją Kacper Bąk.

27.08.2022, Karniewo
A klasa ciechanowsko-ostrołęcka
Pełta Karniewo – Narew II Ostrołęka 1:3 (1:0)
Bramki: ? 23 – Siurnicki 59, 78, Bąk 90

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Babicz, Gocłowski, Szmigiel, Opęchowski (46. Bąk) – Ciężar, B. Bieńkowski, Banach – Miłoszewski (55. Sadowski), Siurnicki (88. Grala), Grodzki (55. Pierzchała).

fot. Daniel Wesołowski

One thought on “Drugie zwycięstwo rezerw. Pełta Karniewo – Narew II 1:3

  • 28/08/2022 o 19:13
    Permalink

    Bartek wrzucisz jeszcze z 15 i wracasz na wiosnę do jedynki.

Możliwość komentowania została wyłączona.