LigaSeniorzyTransfery

Zębrzuski i Żyndul w nowych klubach

Po zakończeniu współpracy z trenerem Markiem Marciniakiem doszło także do dwóch ruchów transferowych z klubu. Dawid Zębrzuski i Jakub Żyndul, którzy wraz z trenerem przychodzili do Narwi, przestali być jej zawodnikami.

Przygoda Dawida zakończyła się na dwóch występach w niebiesko-czerwonych barwach, w pierwszej i trzeciej kolejce. Jakub zagrał w trzeciej kolejce z MKS-em Przasnysz.

Winni jesteśmy kibicom jeszcze informację, gdzie teraz będą grać nasi byli zawodnicy. Dawid Zębrzuski reprezentować będzie barwy KS Chwaszczyno w gdańskiej lidze okręgowej, natomiast Jakub Żyndul trafił do Polonii Lidzbark Warmiński z IV ligi warmińsko-mazurskiej (wicelider ligi).

Obydwu zawodnikom dziękujemy za profesjonalne podejście do treningów i do swojej szansy w Ostrołęce. Życzymy powodzenia w nowych klubach.

13 komentarzy do “Zębrzuski i Żyndul w nowych klubach

 • Widać jakie perełki ściągnął były trener, że chłopaki przechodzą do słabszych lig aby w ogóle łapać sie do osiemnastki. Oczywiście nie jest to ich wina, że spotkali takiego trenera. Powodzenia

  • Tak, klub nie może się doczekać ciebie na treningu! Zbieraj się szybko!

  • Tych zawodników nie powinno być w klubie tak jak trenera Marciniaka. Mamy swoją utalentowaną młodzież. Dowodem jest strzelec bramki Zięba. Marciniak ani razu nie zabrał go do kadry meczowej, swoich ulubieńców brał kosztem naszych chłopaków . Dobrze że tej trójki już nie ma w klubie choć szkoda tych chłopaków że trener MM zbałamucił im półtorej miesiąca. Tak czy siak powodzenia.

   • Dokładnie, obiecał im złote góry, a okazało się, że gość nie ogarnia nic trenersko. Jedyne co miał wypracowane to super gadanie! Dobrze, że go juz nie ma, a jego zawodnicy nie są niczemu winni. Wybrał sobie pupili i chciał ich promować kosztem naszych (na prawdę bardzo dobrych młodzieżowców), a oni okazuje się, że są za słabi na naszą 4 ligę. Powodzenia w nowych klubach. Podziękujcie trenerowi co dla was zrobił.

  • Chłopie pisałem ci, że czekają aż pojawisz się na treningu! Marnujesz się przed komputerem. Zakładaj buty i lecisz na trening.

  • Zastanów się co piszesz bo mogę się „bujnąć po tobie”. Pozdrawiam

  • Jako jedyny zadajesz pełno pytań dotyczących transferów. Czy ty myślisz, że klub poda ci jakieś ruchy transferowe co są niepewne? Mają to robić tylko po to aby zaspokoić twoją ciekawość? Jeżeli będą nowi (pewni) do gry w Narwi to na pewno o tym napiszą od razu.

 • Czytam te wasze komentarze i mam nieodparte wrażenie, że ich poziom nie odbiega wiele od poziomu gry Dumy Kurpi. Czepiacie się trenera a nikt z was nie zauważył ,że był on w klubie jedynie 1,5 miesiąca.
  Nie znam takiego cudotwórcy, który w tak krótkim czasie zrobi z przeciętnych kopaczy super piłkarzy. Z tego co wiem to obiecywano mu o wiele lepszy skład osobowy niż ten który miał faktycznie. To tak naprawdę zarząd jest w dużym stopniu winien porażek drużyny. Marciniak chciał ich nauczyć dobrej dojrzałej piłki ale panowie z zarządu po trzech przegranych meczach odwołali go. Czwarty mecz wygrany ale gry to tam nie widziałem. Wziął chłopaków z Bałtyku bo w Ostrołęce nie miał kim grać. Najpierw trzeba się chcieć czegoś nauczyć a potem dopiero rozliczać.

 • Najpierw to proszę zobaczyć gdzie trafili zawodnicy z bałtyku, którzy byli niby wzmocnieniem. Posiadamy swoich młodych i to dużo lepszych. Były trener zamiast sprowadzić do klubu takich jak potrzebował to ściąga na siłe młodych niedoświadczonych i zwala na zarząd, że nie dostał tego co obiecano. Przychodzi nowy trener na tydzień i zmienia nastawienie zawodników. Ustawia ich na pozycjach gdzie od zawsze grali, a nie jak poprzednik z bardzo kreatywnego Gałazki robi środkowego pomocnika. Pozdrawiam

Możliwość komentowania została wyłączona.