LigaRezerwy

Kolejna wygrana rezerw

Narew II wygrała trzeci kolejny mecz w lidze i wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Komplet punktów ma jeszcze drużyna ULKS Ołdaki, z którą nasze rezerwy zagrają za tydzień.

Szybko padła pierwsza bramka. W 12. minucie Kevin Karwowski wypuścił Bartka Bieńkowskiego do sytuacji sam na sam z bramkarzem i mieliśmy 1:0. W następnej groźnej akcji Maciej Staszczuk odebrał piłkę niedaleko bramki Orląt, podprowadził ją do pola karnego i wyłożył Bieńkowskiemu, ale tym razem strzelec pierwszej bramki fatalnie strzelił w bramkarza. W kolejnych minutach mieliśmy strzał Bieńkowskiego wysoko nad bramką i bramkę na 2:0 Siurnickiego po asyście Bieńkowskiego. W 41. minucie Staszczuk obrócił się z obrońcą na plecach i stworzył stuprocentową okazję Mikołajowi Banachowi , który strzelił w bramkarza. Pod sam koniec pierwsze połowy zrobiło się gorąco pod naszą bramką, ale oba strzały z dość bliskiej odległości zostały zablokowane.

Na początku drugiej odsłony spotkania Maciej Kubeł zmarnował dwie świetne okazje na bramkę raz strzelając w bramkarza, a za drugim razem z 10 metrów od bramki uderzając wysoko nad poprzeczką. W  67. i 69. minucie Siurnicki dobrze odnalazł się pod bramką i strzelił dwa gole z bliskiej odległości kompletując hat-tricka. Asystowali kolejno Maciej Kubeł i Bartosz Bieńkowski. Do końca meczu Orlęta jeszcze próbowały zagrozić naszej bramce, lecz ich strzały nie sprawiały problemów Shavketovowi.

Narew II Ostrołęka – Orlęta Baboszewo 4:0
Bramki: Bieńkowski 12′, Siurnicki  29, 67′ i 69′.

Narew II: Shavketov (85. Łaszczych) – Kubeł, Szmigiel, Dąbrowski, Babicz (81.Grala) – Sadowski – Bieńkowski (71. Miłoszewski), Siurnicki (71.Grodzki), Karwowski (66. Klec), Banach (46. Bąk) – Staszczuk (90. Kwiatkowski).

Żółte kartki: Babicz – Starczewski.

6 komentarzy do “Kolejna wygrana rezerw

  • Dwójkę przyjemnie się ogląda, ale bez napalania się na wynik bo za tydzień mecz w Ołdakach i to w dzień meczu 4 ligi, więc paru zawodników nie zagra. Jeszcze jedno, Bieńkowski wyrasta ponad tę drużynę zastanawia mnie czemu nie dostanie szansy w jedynce, nawet na ławkę się tam nie łapię a gorsi się łapią a w rezerwach grają piach.

  • Dąbrowski i Staszczuk grali dzień wcześniej w 4 lidze czy przypadkiem nie zagrali za dużo minut w dwójce? Ktoś ogarnia temat?

    • Jeśli zagrają w tym terminie mniej niż połowę w pierwszym zespole, to mogą zagrać cały mecz w drugim (i na odwrót,jeśli mecze są odwrotnie)

Możliwość komentowania została wyłączona.