Rezerwy

Szlagier A klasy dla Ołdak

W meczu na szczycie A-klasy ULKS Ołdaki pokonał wysoko rezerwy Narwi 6:2. Gole dla naszej drużyny strzelili Kacper Bąk i Mikołaj Banach. Po meczu Ołdaki zostały nowym liderem ligi.

Narew od początku przycisnęła swoich rywali. Już w pierwszej minucie blisko zdobycia bramki był Bartosz Siurnicki. Po wyrzucie z autu zawodnik drużyny przeciwnej oddał strzał, który wybronił Patryk Pędzich. W dwudziestej szóstej minucie Damian Klec wypuścił Kacpra Bąka za obrońcę, a on lekkim muśnięciem piłki zdobył pierwszego gola. Po trzydziestu trzech minutach gry mogło być 1:1, ale zawodnik gospodarzy poślizgnął się na piłce. Pięć minut później Daniel Siemborski zdobył gola wyrównującego.

W pięćdziesiątej trzeciej minucie zaskakujący strzał Karola Małkowskiego, znalazł drogę do naszej siatki. Mimo naszych starań w pięćdziesiątej ósmej minucie Ołdaki prowadziły już 3:1 po golu samobójczym Kacpra Szmigla. Dwie minuty później Radosław Żerański podwyższył wynik na 4:1. Blisko zdobycia bramki był Bąk, który trafił w słupek. Na minutę przed końcem meczu rywale nie mając dość strzelili 5 gola. Mimo, że przegrywaliśmy, nie poddaliśmy się i strzeliliśmy bramkę, której strzelcem był Mikołaj Banach. W doliczonym czasie gry Szymon Brzostek strzelił na 6:2 i tak zakończyło się to emocjonujące spotkanie.

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Babicz (86. Grala), Gocłowski, Szmigiel, Kubeł – Sadowski (74. Mahmoud), Banach, Klec (68. Miłoszewski), Bieńkowski (67. Ciężar), Bąk (89. Kwiatkowski), Siurnicki (54. Grodzki).

Żółte kartki: Sadowski oraz zawodnik gospodarzy.

Widzów: ok. 50.

tekst am; fot. Tomasz Mrozek

Jeden komentarz do “Szlagier A klasy dla Ołdak

  • Niech jeszcze raz autor tekstu przeczyta co napisał i poprawi,bo tak chaotycznej recenzji nigdy nie widziałem.

Możliwość komentowania została wyłączona.