PucharRezerwy

Narew II górą w pucharowym starciu z Rzekunianką

Rezerwy Narwi awansowały do 4. rundy Okręgowego Pucharu Polski. W środowy wieczór młodzi zawodnicy trenera Łukasza Bałazego pokonali 1:0 grającą ligę wyżej Rzekuniankę Rzekuń.

W trzeciej minucie spotkania gospodarze mieli szansę objąć prowadzenie po strzale Miłoszewskiego w boczną siatkę. Po czternastu minutach gry w walce jeden na jednego z Grodzkim wygrał bramkarz gości. Trzydziesta trzecia minuta była dla nas  groźna po strzale rywali lecz od straty bramki uratował nas Bartosz Łaszczych. W doliczonym czasie pierwszej połowy dzięki fenomenalnemu podaniu Kleca, Banach wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie.

Po siedemdziesięciu jeden minutach rozgrywki Bartosz Siurnicki po rzucie rożnym miał okazję strzelenia bramki na 2:0. Drugiej okazji sam na sam nie wykorzystał Bartek Bieńkowski. W ostatnich minutach emocjonującego meczu rywale oddali mocny strzał po rzucie wolnym, który pewnie wybronił Patryk Pędzich i tak zakończyło się to spotkanie.