HistoriaSeniorzy

Konrad Drężek najszybszym strzelcem bramki w historii Narwi

W meczu z KS CK Troszyn Konrad Drężek strzelił najszybszą w historii bramkę dla Narwi. Do pokonania Michała Subczyńskiego wystarczyło zaledwie 8 sekund.

Odkąd w relacjach regularnie podawane są minuty bramek (ok. 1990 roku), Narew ośmiokrotnie zdobywała gole w pierwszej minucie meczu. Co ciekawe aż czterokrotnie miało to miejsce w 2006 roku, w spotkaniach wiosną z Pogonią Grodzisk Mazowiecki i Żbikiem Nasielsk, oraz jesienią z Koroną Ostrołęka i Legionovią Legionowo. Niebiesko-Czerwonych prowadzili wówczas odpowiednio Wojciech Łazarek i Janusz Czapski. Poprzednie dwie bramki strzeliła Narew Mariana Szaramy, a dwa najnowsze trafienia to trenerzy Dariusz Narolewski i Tomasz Staniórski.

Dotąd jednak bramki opisywane były jako padające „po niecałej minucie”, a teraz długa piłka Dominika Barciaka i lob Konrada Drężka złożyły się na gola, którego szybkość ciężko będzie pobić. Zarazem Michał Subczyński zapisał się jako najszybciej pokonany bramkarz rywali. Jego zespół ma jednak powód do radości – trzy punkty po dobrym i otwartym meczu w wykonaniu obydwu drużyn.

Dodajmy, że dotąd Narew nie przegrała żadnego meczu, w którym wyszła na prowadzenie w 1. minucie.

Jeden komentarz do “Konrad Drężek najszybszym strzelcem bramki w historii Narwi

  • Dobre zawody. Brawo Troszyn, brawo Narew. Kibice z Troszyn pamiętajcie, że to Narew budowała Waszą pozycję, a Łukaszowi należy się pomnik. Pozdrowienia dla Przemka Stepnowskiego.

Możliwość komentowania została wyłączona.