Pierwsza porażka rezerw na własnym boisku

Po ciekawym meczu rezerwy Narwi przegrały po raz pierwszy w tym sezonie na własnym boisku. Lepszy okazał się Orzyc Chorzele, który wygrał 4:2, wykorzystując większość sytuacji, jakie sobie stworzył. Dwa gole dla Narwi II zdobył Maciej Staszczuk, w ciągu jednej minuty.

Goście objęli prowadzenie po jednym z pierwszych strzałów meczu w 6. minucie. Około 10 minut później do siatki rywali trafił z głowy Jakub Żyznowski, ale znajdował się przy tym na pozycji spalonej. Na naszą celną odpowiedź musieliśmy poczekać aż do drugiej połowy. W 55. i 56. minucie dwukrotnie bramkarza rywali pokonywał Maciej Staszczuk. Asysty zaliczyli odpowiednio Mikołaj Banach i Jakub Żyznowski. Mimo tak szybkiego stracenia bramek, Orzyc się nie poddał i doprowadził do wyrównania.

Nasza drużyna stanęła i nie udało się utrzymać rozpędu z pierwszych minut drugiej połowy. Co gorsza w 78. minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla Orzyca Chorzele po rzekomym zagraniu ręką naszego zawodnika (rzekomym, bo trudno to ocenić z perspektywy widza, a cała nasza drużyna bardzo protestowała). Bardzo słaby strzał z karnego wturlał się jednak do naszej bramki. W samej końcówce zaatakowaliśmy ponownie, nadziewając się na kontrę.

Narew II Ostrołęka – Orzyc Chorzele 2:4 (0:1)
Bramki: Staszczuk 55, 56 – P. Piasecki 6, 89, Sągocki 63, Dąbrowki 78 (k)

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Babicz (46. B.Bieńkowski), Dąbrowski, Gocłowski, Kubeł – Trojanowski (80. Grodzki) – Banach (70. Sadowski), Klec (46. Ciecierski), Bąk (65. Miłoszewski), Żyznowski (85. Opęchowski) – Staszczuk. Na ławce pozostał: M.Parzych.

Żółte kartki: Banach, Staszczuk, Sadowski.

fot. Adrian Bobiński

2 komentarze do “Pierwsza porażka rezerw na własnym boisku

 • 17/10/2022 o 09:40
  Permalink

  Chyba najgorszy narwiański weekend w tym sezonie. Myślałem że chociaż dwójka obroni nasz honor. Przegraliśmy z drużyną która do tej pory nie wygrała na wyjeździe, a i z całym szacunkiem też nie wyglądali na piłkarzy.

  • 17/10/2022 o 10:01
   Permalink

   Jeżeli Orzyc nie wyglądał na piłkarzy to patrząc po wyniku meczu na jakich piłkarzy wyglądał zespół Narwi?

Możliwość komentowania została wyłączona.