Narew II lepsza od FC Różan

W niedzielę przy ulicy Partyzantów Narew II podjęła ekipę FC Różan 2012, gdzie pewnie wygrała wynikiem 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, kiedy drużyna trenera Bałazego zagrała dużo lepiej.

W pierwszej minucie goście oddali groźny strzał, który na szczęście przeleciał obok bramki. Tuż po wejściu drużynę gości postraszył Babicz. Do końca pierwszej połowy goli jednak nie było.

W pięćdziesiątej minucie długą piłkę z pomocy w pole karne rywala wykorzystał Ciecierski, i wyszliśmy na prowadzenie 1:0. W sześćdziesiątej minucie spotkania Szczechowiak obronił strzał Jastrzębskiego po podaniu Kevina Karwowskiego. Następnie Ciecierski po fenomenalnym dograniu nie trafił w piłkę. Grający z numerem dziewiątym gracz gospodarzy, wykorzystał niedługo potem odbitą przez rywala piłkę podwyższając wynik na 2:0. W osiemdziesiątej minucie sędzia nie uznał gola po spalonym Ciecierskiego. Udało się za to strzelić w kolejnej akcji. Po dośrodkowaniu Miłoszewskiego, Bąk zamienił błąd bramkarza na gola. Minutę później, szansy na 4:0 nie wykorzystał Grodzki. Po chwili podobnej sytuacji nie wykorzystał Banach.

Narew II Ostrołęka – FC Rożan 2012 3:0
Bramki: Ciecierski 57′, 65′, Bąk 78′

Narew II: Łaszczych – Żyznowski (76. Miłoszewski), Szmigiel (30. Babicz), Gocłowski, Kubeł – Bieńkowski (58. Bąk), Banach, Sadowski – Jastrzębski (86.Opęchowski), Ciecierski (81. Grodzki), Karwowski (78. Sadłowski).

Żółte kartki: Kubeł 18.

Około 150 widzów

One thought on “Narew II lepsza od FC Różan

• 01/11/2022 o 11:06
    Permalink

Brawo rezerwy, tak trzymać i dawać przykład pierwszej drużynie jak wygrywać mecze!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.