Rezerwy zwycięstwem kończą rundę jesienną

Narew II Ostrołęka wygrała w meczu wyjazdowym w Krasnosielcu 4:3. Był to ostatni mecz w rundzie jesiennej.

Narew straciła gola na początku meczu, a al3 wyrównała już  w 16. minucie, kiedy po asyście Macieja Staszczuka do bramki GUKS-u trafił Kacper Bąk. Następnie dwie minuty później to Staszczuk strzelił gola, a podawał Kevin Karwowski. Przed przerwą kolejną asystę Karwowskiego wykorzystał Bartosz Bieńkowski. Połowę skończyliśmy z wynikiem 3:1 dla Narwi II i pełną dominacją na boisku. Wydawało się, że wynik będzie jeszcze dużo wyższy, kiedy pięć minut po wznowieniu po podaniu Karwowskiego gola na 4:1 dla nas strzelił Maciej Kubeł. Potem jednak nadszedł moment nieuwagi i w ciągu kilku minut gospodarze zmniejszyli wynik swojej porażki do 3:4.

13.11.2022, Krasnosielc
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
GUKS Krasnosielc – Narew II Ostrołęka 3:4 (1:3)
Bramki: Ł.Pragacz 5, Urbański 75, Kurzyński 80 – Bąk 16, Staszczuk 18, Bieńkowski 43, Kubeł 50

Narew II Ostrołęka: Łaszczych – Kubeł, Dąbrowski, Gocłowski, Żyznowski – Trojanowski, Karwowski (75. Miłoszewski), Banach, Bąk (76. Babicz) – Bieńkowski (61. Klec), Staszczuk (80. Sadłowski).

6 komentarzy do “Rezerwy zwycięstwem kończą rundę jesienną

• 13/11/2022 o 17:00
    Permalink

Gratulacje dla drużyny i dla trenera. Beniaminek złożony głównie z młodzieży na trzecim miejscu w lidze, do tego świetna przygoda z Pucharem Polski. Tak chłopaki, to była naprawdę udana runda!

• 13/11/2022 o 17:55
      Permalink

Trwa runda, więc nie na miejscu jest pisanie na taki temat. Natomiast pozycja w tabeli mówi sama za siebie, że potrzebujemy zmian chcąc się utrzymać

• 15/11/2022 o 21:28
    Permalink

Narvi cieszymy sie z sukcesów martwimy z obecnej sytuacji ale warto jednak powiedzieć co się dzieje i dlaczego bo sytuacja jest niepokojąca. 12 punktów i 10 porażek w rundzie to katastrofa patrząc jak dobrze szło jeszcze w Mszczonowie. Co się dzieje? Jeśli nie wygramy z Escolą to bedzie czarny dramat na całą zimę. Nie oszukujmy się liga nie jest taka mocna co pokazuje Troszyn – to my jesteśmy dramatycznie słabi, wolni nieskuteczni, niewaleczni. Czy Pan Trener może podsumować tę rundę – czy to nie wina trenera a beznadziejne transfery? Mamy kilku dobrych chłopaków co sami pokazali więc w czym jest problem?

• 16/11/2022 o 10:39
      Permalink

Podsumowanie przed zakończeniem rundy nic dobrego nam nie da – poczekajmy jeszcze ten tydzień. Jako, że piszemy tu już od wielu lat, dla Ciebie zrobię mały i krótki wyjątek. Transfery w większości wyszły na minus, jeśli popatrzymy ile zagrali u nas zawodnicy, których już nie ma, czy wiecznie kontuzjowany który jest. Ale są też pozytywne ruchy w tym okienku (według mnie najsolidniejszym zawodnikiem Narwi w tej rundzie jest Bartek Gromek). Zobacz statystyki zawodników w ich profilach: cyfry mówią, że zawodzą liderzy. Pytanie „dlaczego” pozostaje otwarte.

• 16/11/2022 o 18:46