LigaMZKSPiłka nożnaSeniorzy

Narew zakończyła rundę jesienną zwycięstwem

Dziś na stadionie przy ul. Witosa 1 Narew podejmowała ostatnią drużynę w tabeli, Escolę Varsovie Warszawa. Był to ostatni mecz rudny jesiennej który został pewnie wygrany wynikiem 3:0.

Przez pierwsze dwanaście minut z obu stron nie było strzałów, które mogłyby zagrozić bramkarzom. We wspomnianej minucie goście mieli rzut wolny, który zakończył się tylko strzałem w boczną siatkę. Chwilę później Konrad Drężek uderzył piłkę a ta przeleciała obok słupka. W siedemnastej minucie, po raz kolejny Drężek miał swoją sytuację, której nie wykorzystał strzelając prosto w bramkarza. Dwudziesta szósta minuta to pierwsza sytuacja Escoli, która mogłaby zagrozić Narwi, lecz pewnie w bramce zachował się Shavketov. Po wrzutce Ziemaka, jeden z graczy gości wybił piłkę głową tuż pod nogi Gromka, lecz po mocnym uderzeniu piłka przelatuje obok bramki. Po podaniu Żyznowskiego podanie głową przedłużył Zięba, a Ivan zrobił swoją robotę trafiając do bramki w czterdziestej trzeciej minucie.
Po jedenastu minutach gry drugiej połowy, fenomenalna klepka zawodników Tomasza Staniórskiego. Budniak uruchamia Adama Ziębę, on podaje do Konrada Drężka a on wygrywa pojedynek z bramkarzem gości. Escola nie poddaje się pomimo straty dwóch bramek i dalej oddaje strzały, lecz pomiędzy słupkami przytomny od początku meczu Shavketov. Na zakończenie meczu po asyście Iwana Budniaka, Konrad Drężek wykorzystując swoją szansę ustala wynik końcowy 3:0.

Chcielibyśmy wam bardzo podziękować za to, że byliście z nami w tej rundzie jesiennej. Mamy nadzieję, że widzimy się w nowym roku i w liczniejszym gronie kibiców.

19.11.2022, Ostrołęka

ForBET IV Liga Mazowiecka

Narew Ostrołęka – Escola Varsovia Warszawa 3:0 (1:0)

Bramki: Budniak 43, K Drężek 61, 82.

Narew Ostrołęka: Shavketov, – Gałązka, Barciak, Żyznowski, Gromek, Ciężar, Białobrzeski (89. Karwowski), Ziemak, Budniak, Drężek, Zięba (79. Kraska)

Escola Varsovia Warszawa: Androsiuk, – Gurzęda, Chłopecki, Michalski (58. Lewandowski), Kołosowski (46.Stachowicz), Szynke (72. Grot), Ślędak, Bąk (Chyrchała 65.), Wielewiecki (Witkowski 46.), Kończyński (72. Abdullah), Napert

Żółte Kartki: Szynke, Gurzęda 54, Abdullah 75, Stachowicz 90+1,

Fot. Michał Kowalczyk (eostroleka.pl)

4 komentarze do “Narew zakończyła rundę jesienną zwycięstwem

  • I brawo zrobione zostalo to co trzeba. Teraz potrzebne jest to co zostalo zrobione rok temu gdzie nowa inna krew sprawila ze na wiosnebyl inny zespol. Mamy kilku niezlych chlopakow ale potrzebujemy 3-4 mocnych zawodnikow by wiosna byla mila. Obrona i ktos do ataku..

  • Ta drużyna, którą dzisiaj widziałem w 2 połowie na wiosnę zdobedzie 17 – 18 pkt u siebie, 4-5 pkt na wyjezdzie. Wszędzie trzeba szukać pkt, ale kłuczowy będzie mecz z Przasnyszem. Życzę dobrego przygotowania fizycznego, licznych, poważnych sparingpartnerów i przede wszystkim zdrowia.
    Odwagi.

  • W tym meczu drużyna pokazała się z dobrej strony.Mocno wierzę,że przy niezbędnych wzmocnieniach w obronie i ataku -wiosna będzie nasza.Kochani działacze i wierni kibice Narwi – życzmy sobie aby tak się stało!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.