HistoriaZ życia klubu

Będą zmiany we władzach Narwi

Wraz z końcem 2022 roku swoją kadencję na stanowisku prezesa Narwi Ostrołęka zakończy Kamil Drężek. Funkcję tę Drężek pełnił społecznie od września 2016 roku, kiedy rozpoczęła się odbudowa Narwi pow wycofaniu z ligi.

Powodem rezygnacji jest natłok obowiązków zawodowych.

Podczas minionych sześciu lat Narew awansowała kolejno z B-klasy, A-klasy i ligi okręgowej oraz utrzymała się w IV lidze, kiedy z dwóch grup utworzono tylko jedną i spadała połowa zespołów. Utworzono rezerwy seniorów, które złożone są z wychowanków. Awansowały one do A-klasy. Utworzona została akademia młodieżowa przy Narwi, w której obecnie prowadzone są zajęcia z rocznikami 2006, 2007, 2007, 2009 i 2010 (im młodsze roczniki, tym więcej grup). Udało się doprowadzić do porozumienia dla ostrołęckiej piłki nożnej, dzięki któremu Korona Ostrołęka i APN Ostrołęka tworzą corocznie nowe roczniki, doprowadzajac młodzież do 12 roku życia, po czym trafia ona razem do Narwi, tworząc mocne zespoły.

Jeśli chodzi o seniorów Kamil Drężek współpracował z trenerami: Rafałem Koskiem, Marianem Szaramą, Dariuszem Narolewskim, Andrzejen Sieradzkim, Markiem Marciniakiem, Tomaszem Staniórskim a w rezerwach Mariuszem Sadłowskim i Łukaszem Bałazym.

Na poczatku stycznia odbędą sie wybory nowych władz Narwi. Do tego czasu obowiązki prezesa pełnić będzie wiceprezes Tomasz Mrozek. Zarazem Kamil Drężek nie rezygnuje z działalności w klubie

Jeden komentarz do “Będą zmiany we władzach Narwi

  • Współpraca? Lekka przesada, raczej dwutygodniowa zabawa w kotka i myszkę. Rzeczywiście poczatki były pełne optymistycznej improwizacji, zapału młodej ekipy. Okazuje się, że to trochę za mało nawet na czwartą ligę. Szkoda, że nie ma kontynuacji. Trudno będzie o lepszego następcę w obecnej sytuacji. Pozdrowienia dla Pana Kamila i całej ekipy organizacyjno szkoleniowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.