Z życia klubu

Narew z nowymi władzami. Kamila Drężka zastąpił Tomasz Mrozek

Po kilkudniowym impasie po rezygnacji Kamila Drężka ze stanowiska prezesa Narwi Ostrołęka, w poniedziałek dokonano wyboru nowych władz. Drężek pozostał członkiem Zarządu i będzie wciąż aktywnie działał w klubie. Nowym prezesem klubu został Tomasz Mrozek, dotychczasowy wiceprezes. Z kolei jego funkcję przejmie Rafał Dzierzgowski.

Dokonano także uzupełnienia składu Zarządu, który od sierpnia 2022 działał w okrojonym składzie po rezygnacji Tadeusza Mierzejewskiego. Do Zarządu dokooptowano Marcina Romana, który zajmował się będzie sprawami Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka.

Skład Zarządu Narwi Ostrołęka od 09.01.2023:

 • Tomasz Mrozek – prezes
 • Rafał Dzierzgowski – wiceprezes
 • Kamil Drężek – członek zarządu
 • Marcin Roman – członek zarządu.

Zarząd dziękuje wszystkim członkom klubu i sympatykom, którzy przybyli na poniedziałkowe spotkanie.

„Czeka nas bardzo intensywny styczeń, w którym trzeba mnóstwo rzeczy spiąć, poprawić, czy przygotować. Wierzę, że poradzimy sobie z wyzwaniami, które stawia nam nie tylko tabela ligowa, ale ta cała biurokracja. Kadencja obecnego zarządu wciąż trwa, doszło tylko do kosmetycznych zmian. Mam nadzieję wraz z kolegami doprowadzić Narew całą i zdrową do końca tej kadencji i wyborów za dwa lata. Zabieramy się do roboty” – powiedział Mrozek.


fot. Jacek Dębski. Od lewej Kamil Drężek, Rafał Dzierzgowski, Tomasz Mrozek, Marcin Roman.

6 komentarzy do “Narew z nowymi władzami. Kamila Drężka zastąpił Tomasz Mrozek

  • A kiedy klub zaczyna przygotowania do rundy wiosennej i jakie roszady w składzie będą i czy klub planuję jakieś wzmocnienia.

 • Moje gratulacje Narvi.
  Obawiałem się że to będzie Buchal lub ktoś z upadłej Korony lub władzy Miasta.
  Odetchnąłem z ulgą…….

 • Gratulację Panie Prezesie Mrozek. Życzę pomyślności i dobrych wyników oraz efektów w wyniku podejmowanych przez Zarząd i osobiście decyzji. Życzę również dobrych i hojnych sponsorów dla dobra drużyny oraz udanych transferów.

Możliwość komentowania została wyłączona.