SeniorzySparingi

Sparing nr 2: Sokół Ostróda – Narew 1:3

Piłkarze Narwi w drugim meczu sparingowym zwyciężyli trzecioligowego Sokoła Ostróda 3:1 na wyjeździe. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Jastrzębski, zawodnik testowany i Bruno Vilela.

Zacząć trzeba od tego, że Sokół rezerw nie posiada, ale posiada szeroką kadrę. Ichniejszy trener Janusz Bucholc podzielił więc ich i z dwunastoma zawodnikami pojechał do Elbląga na mecz z drugoligową Olimpią Elbląg. Przyjezdni wygrali 3:2. Godzinę później w Ostródzie pozostała część składu Sokoła oraz testowani grali z Narwią.

Zaczęło się lepiej dla gospodarzy, którzy po golu Lubaka wygrywali 1:0. Po pół godziny gry było 1:1, kiedy gola dla Narwi zdobył Kamil Jastrzębski. Druga połowa to już dominacja Narwian. Na 2:1 strzelił testowany zawodnik, który zauważył, że bramkarz Sokoła jest źle ustawiony i przelobował go z 30-35 metrów. Następnie wynik podwyższył Bruno Vilela. Wreszcie przy stanie 3:1 mieliśmy rzut karny po faulu po naszej prawej stronie. Damian Gałązka trafił w słupek, a dobitka Bartka Bieńkowskiego na pustą bramkę okazała się niecelna. Mieliśmy jeszcze kilka szans, ale celowniki jeszcze nie do końca były nastawione.

Przy okazji składamy szczere kondolencje fanom Sokoła Ostróda, z powodu śmierci wieloletniego prezesa tego klubu Waldemara Purzyckiego.

28.01.2023, Ostróda
Mecz sparingowy
Sokół Ostróda – Narew Ostrołęka 1:3 (1:1)
Bramki: Lubak – Jastrzębski, testowany, Vilela
Gałązka (Narew) nie strzelił rzutu karnego (spudłował).

Narew Ostrołęka: Shavketov – Gromek, Ochrimenko, Cassio, Gałązka, Trojanowski, zawodnik testowany, Vilela, K. Drężek, Jastrzębski, Zięba. Oraz: Stepnowski – Barciak, Kubeł, Ciężar, Dąbrowski, Bieńkowski, Białobrzeski.

9 komentarzy do “Sparing nr 2: Sokół Ostróda – Narew 1:3

Możliwość komentowania została wyłączona.