Orchan Faracov zawodnikiem Narwi


22-letni środkowy pomocnik Orchan Faracov został dziś zawodnikiem Narwi, z którą związał się na rok. Piłkarz ostatnio był zawodnikiem grającego w ekstraklasie Azerbejdżanu klubu Sabail Baku.

Orchan jest byłym młodzieżowym reprezentantem swojego kraju. Mimo młodego wieku, zadebiutował już w ekstraklasie Azerbejdżanu, gdzie w barwach klubów Keszla Baku (dawny Inter) i Sabail zagrał trzy mecze w. Grał także na drugim poziomie ligowym tego kraju, gdzie grają rezerwy tych klubów. Do 17 roku życia Faracov trenował w znanym klubie Neftczi Baku.

Zawodnik był testowany w Narwi przez ostatnie dwa tygodnie. Na zajęciach wyglądał dobrze, a w meczu z Sokołem Ostróda strzelił pięknego gola z połowy boiska oraz zaliczył asystę przy golu Bruno Vileli.

Witamy w Narwi!

5 komentarzy do “Orchan Faracov zawodnikiem Narwi

 • 03/02/2023 o 20:21
  Permalink

  Witamy w Narwi. Bardzo dobry ruch. Powodzenia 🙂

 • 03/02/2023 o 21:30
  Permalink

  Jest szansa że Bartek Ziemak zagra jednak w Narwi na wiosnę?

 • 03/02/2023 o 22:47
  Permalink

  Cześć,
  Narvi ilu obcokrajowców może być na boisku wg zasad PZPN/ MZPN w 4 lidze?
  Ukraińcy wciąż mają status piłkarza z UE?

  • 03/02/2023 o 23:33
   Permalink

   Mamy zgodę na trzech. Ukraińcy jak z UE, Amal ma ukraiński paszport. Na Zarzadzie MZPN ma być poruszany temat odgórnego zwiększenia limitów, bo jest sporo obcokrajowców na rynku, a spadła mocno liczba dostępnych Polaków (albo dają częstokroć nierealne kwoty za granie). Jeden z klubów naszej ligi testuje właśnie dwóch Ukraińców, Meksykanina, dwóch Brazylijczyków, Białorusina i Kolumbijczyków…

Możliwość komentowania została wyłączona.