Sparing nr 7: Wygrana 2-0 z ŁKS-em Łomża

Przy bardzo mocnym wietrze, piłkarze Narwi zwyciężyli 2-0 w meczu sparingowym z liderem IV ligi podlaskiej, ŁKS-em Łomża. Dwie bramki dla Niebiesko-czerwonych strzelił Iwan Budniak. Do uderzonego w twarz Bartka Gromka wezwano ambulans.

Pierwszą dobrą sytuację mieliśmy w 11. minucie, kiedy strzał Iwana Budniaka zablokował obrońca. Piłka po rykoszecie trafiła jeszcze w słupek. Goście najbliżej bramki byli w 30. minucie, kiedy próbowali blokować wykop piłki przez Amala Shavketowa. Do przerwy jednak gole nie padły. W 53. minucie rywale wyjmowali piłkę z siatki, jednak sędzia gola nie uznał, wskazując na pozycję spaloną Konrada Drężka, który dobijał strzał Budniaka.

W 67. minucie miała miejsce brzydka sytuacja – zawodnik ŁKS-u Sebastian Kwaczreliszwili (grał kiedyś w Koronie Ostrołęka) sfaulował ostro Bartka Gromka, uderzając go w twarz. Po kilku minutach do Gromka trzeba było wezwać karetkę. Kwaczreliszwili otrzymał czerwoną kartkę, tymczasem mecz kontynuowany był w jedenastoosobowych składach, bez jego osoby.

Końcówka należała całkowicie do drużyny Narwi, która udowodniła swoją przewagę strzeleniem dwóch bramek, obydwu autorstwa Iwana Budniaka. W 73. minucie Budniak po podaniu Konrada Drężka popędził lewą stroną i „zasadził” bombę w prawą część bramki. Następnie pięć minut później ustrzelił gola z prawej strony boiska, po ładnej asyście Dominika Trojanowskiego.

Na godzinę 12:00 zaplanowany jest drugi sparing ŁKS – Narew, w którym juniorzy starsi ŁKS-u zagrają z drugą jedenastką Narwi.

18.02.2023, 10:00, Łomża
Mecz sparingowy
ŁKS Łomża – Narew Ostrołęka 0:2 (0-0)
Bramki: Budniak 79, 84

Narew Ostrołęka: Shavketov – Gromek, Ochrimenko, Cassio, Gałązka – Ciężar (46. Trojanowski), Białobrzeski (46. Faracov), Vilela – Budniak, Olesiński (70. Domian), K. Drężek.

Czerwona kartka: Kwaczreliszwili (ŁKS, 67. min., brutalny faul na Gromku) – zespoły pozostały w komplecie.

6 komentarzy do “Sparing nr 7: Wygrana 2-0 z ŁKS-em Łomża

  • 18/02/2023 o 14:36
   Permalink

   Podpisz się jednym nickiem wreszcie , a nie w kółko ciągle pytasz o wzmocnienia.

  • 18/02/2023 o 18:08
   Permalink

   Już Ci kiedyś odpisywałem i powtarzam ponownie: nie będziemy w komentarzach pisać o planach transferowych. Wszyscy to zrozumieli, a Ty dalej pytasz i pytasz.

 • 18/02/2023 o 19:58
  Permalink

  Nie chodzi mi o konkretne nazwiska tylko czy są plany?

  • 18/02/2023 o 22:54
   Permalink

   Jeżeli będą to napiszą, po co wypytujesz tyle razy!!! Człowieku włącz myślenie!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.