LigaSeniorzy

Pauza tuż przed setką. Wiosna bez Piotra Dąbrowskiego

Wiosną w barwach Narwi Ostrołęka nie zobaczymy Piotra Dąbrowskiego. 26-letni ostrołęczanin wyjeżdża do pracy do Holandii.

Piotrek jest wychowankiem Korony Ostrołęka, w której barwach zadebiutował jako 17-latek. Uzbierał tam w cztery lata 46 występów i strzelił jednego gola (oraz w rezerwach 10/1). Następnie dwa lata grał w KS CK Troszyn (47 meczów i 5 bramek). Od sezonu 2018/19 Piotr Dąbrowski brał udział w odbudowie Narwi, z którą przeszedł ścieżkę od A-klasy do IV ligi. Zagrał w 99 meczach ligowych i kilku pucharowych, w lidze strzelił 8 bramek. Do tego osiem razy wystąpił w spotkaniach Narwi II.

„Gra w Narwi to była dla mnie przyjemność. Nie żegnam się jednak. W Holandii nie będę rezygnował z treningów i kiedy wrócę mam zamiar ponownie reprezentować barwy Narwi” – powiedział nam Piotr Dąbrowski.

Sympatycznemu i zawsze walecznemu zawodnikowi dziękujemy za włożone serce i mówimy zatem „do zobaczenia”.

2 komentarze do “Pauza tuż przed setką. Wiosna bez Piotra Dąbrowskiego

  • Przez kilka kolejnych lat najwyższa frekwencja na treningach, jazda na tyłku do końca, nawet kiedy brakowało innych argumentów. Dzięki Piotrek! 🙂

  • Szkoda bo to solidny chlopak. Moze nie gwiazda ale zawsze na niezlym poziomie. Obawiam sie ze wykrusza sie nam stabilny kregoslup druzyny. Oby tylko to nie zemscilo sie w ostatnich kolejkach jak mialo to miejsce na jesieni. Dzieki za gre!

Możliwość komentowania została wyłączona.