RezerwySparingi

Sparing rezerw: Dotkliwa porażka, choć z czwartoligowcem

Złożona z samych młodzieżowców i żegnającego się z Narwią Piotra Dąbrowskiego drużyna Narwi II Ostrołęka doznała pierwszej porażki od dawna w bieżącym okresie przygotowawczym. Po zwycięstwach z przedstawicielami ligi okręgowej, wyraźnie silniejsi okazali się czwartoligowcy z KS Śniadowo.

W zespole przyjezdnych na listę strzelców wpisywali się m.in. Maciej Staszczuk i Kevin Karwowski, którzy zostali wypożyczeni na rundę wiosenną z naszego klubu. Gola dla gospodarzy strzelił Kacper Ciecierski. Był to jego ósmy gol w sparingach.

Rywale mimo różnicy lig, podeszli do nas poważnie. Ogólnie byliśmy słabsi, chociaż mieliśmy też całkiem sporo swoich sytuacji, z których wykorzystaliśmy tylko jedną – powiedział trener Łukasz Bałazy na gorąco po meczu.

Spotkanie było nagrywane, więc będzie można je na spokojnie obejrzeć ponownie. „Mam duży materiał do analizy” – dodał trener.

23.02.2023, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew II Ostrołęka – KS Śniadowo 1:6 (1:3)
Bramki: Kacper Ciecierski 25 – Śniadowo 15, 30, 39, 62, 70, 79

Narew II Ostrołęka: Stolarczyk (46. Parzych) – Szmigiel (75. Krawczyk), Dąbrowski (75. F. Jastrzębski), Gocłowski, Kubeł – Białobrzeski (46. Borkowski), Banach (66. Ciecierski), Ciecierski (46. Trzciński) – Bieńkowski (46. Borowiecki), Klec (46. Grodzki), Bąk (66. Klec).

2 komentarze do “Sparing rezerw: Dotkliwa porażka, choć z czwartoligowcem

Możliwość komentowania została wyłączona.