LigaSeniorzy

Porażka w samej końcówce. Ząbkovia – Narew 2:1

Piłkarze Narwi Ostrołęka przegrali 1:2 w Ząbkach, strzelając i tracąc gole w samej końcówce. Bramkę dla Niebiesko-Czerwonych strzelił Kamil Jastrzębski. Gospodarze pierwszego gola strzelili po kontrowersyjnym rzucie karnym.

W pierwszej połowie nie było zbyt dużo klarownych sytuacji podbramkowych, obie drużyny nie dopuszczały go groźnych strzałów. Narew próbowała strzałów z daleka i niektóre były naprawdę niezłe, tak jak ten Borysa Ciężara tuż przed przerwą. Ząbkovia miała jedną dogodną okazję, kiedy Piotr Augustyniak, dostał świetne dośrodkowanie z rzutu wolnego i nieczysto trafił w piłkę 8 metrów od bramki.

Po przerwie gra się ożywiła. W 61. minucie bardzo dobrą szansę na bramkę zmarnował Przemysław Olesiński. Z boku wyglądało jakby tuż przed strzałem piłka mu podskoczyła i przez to uderzył znacząco obok. W 76. minucie jeden z zawodników gospodarzy wbiegł z piłką w nasze pole karne, a Cassio próbując go zatrzymać zdaniem sędziego faulował. Decyzja o rzucie karnym wydawała się na wyrost. ,,Jedenastkę” wykorzystał Piotr Augustyniak. 5 minut później Kamil Jastrzębski wyrównał i czuć było, że ten mecz jest do wygrania. Po kolejnych pięciu minutach Mateusz Augustyniak sytuacyjnie strzelił dużym palcem i wyprowadził Ząbkovię na prowadzenie 2:1. Rezultat nie zmienił się już do końca.

ForBET IV Liga Mazowiecka
Ząbkovia Ząbki – Narew Ostrołęka 2:1 (0:0)
Bramki: P. Augustyniak 76′, M. Augustyniak 86′ – Jastrzębski 81′.

Narew: Shavketov – Iżowski, Cassio, Barciak, K. Drężek, Ciężar (89′ Domian), Trojanowski (61′ Faracov), Budniak, Jastrzębski, Vilela (66′ Zięba), Olesiński.

żółte kartki: ? – Vilela, Ciężar, Drężek.

7 komentarzy do “Porażka w samej końcówce. Ząbkovia – Narew 2:1

• Jestem przerażony ilością rzutów karnych które są dyktowane przeciw Narwi.
    Tylko wiosną: 2 z Mazovią, 1 z Przasnyszem, 1 z Ząbkovią….i z tego 3 bramki w plecy. Czy ktoś podjął się analizy tego tematu, chyba nie gramy jakoś wyjątkowo brutalnie…..
    A Ile wpadło z karnych jesienią?, może ktoś to policzył?
    A tak na gorąco Narvi – czy dzisiejszy wynik jest w miarę sprawiedliwy?

• W ostatnich dwóch meczach tracimy bramki w końcówkach, czas zastanowić się nad tym zjawiskiem! Dla mnie zastanawiającym jest czy do końca przemyślane są dokonywane zmiany.Niepokojące jest również doprowadzanie do rzutów karnych, jest to niefrasobliwe zjawisko.

• Bramki w końcowych minutach meczu świadczą o niedotrenowaniu motorycznym. Każda drużyna wydolnościowo (prócz Mazura) zabiegała nas w końcowych minutach meczu.

• Narew miała lepszych zawodników, wygrała Ząbkowia. Dla mnie karnego nie było, ale tej klasy zawodnik jak Cassio w tej sytuacji powinien zachować się lepiej. Narwio, please, więcej cwaniactwa zarówno na ławce jak i na boisku.

• Myślę, że opuszczenie 2 meczów w ostatnich 10 minutach to nie szczęście? czy brak charakteru? trochę każdego jest możliwe.. ale młodzi mają przed Narwią perspektywę. Trener wie lepiej, ale chciałbym zobaczyć więcej ofensywnego futbolu z niezawodnymi i pewnymi siebie facetami z przodu. Powodzenia, broń Boże, zobaczymy wiele bramek i punktów w pozostałych meczach !

• Panowie widzialem wszystkie mecze i sadze ze troche przegrywamy na wlasne zyczenie. Jastrzab przy 0-0 ma doskonala sytuacje i .. potem jakas dekoncentracja i karny z kapelusza ale nawet glowny pokazal go po 20-30 s od akcji. Potem boerzemy sie w garsc 1-1 i ponownie bezsensowna obrona i frajerska bramka. Gramy dobrze Cassio wrecz rewelacyjnie ale dajemy cisla jak frajerzy. Moze za 2-3 mecze ci chlopcy uwierza ze maja jaja i potrafia cisnac i isc po swoje a nie czekac az ktos ich gniecie by sie dopiero odgryzac. Mamy dobra druzyne ale ? . Nie ma co biadolic tylko jak mowia slazacy trzeba mocniej zap? a wyniki przyjda. Majac chlopakow jak Przemek, Cassio, ten nowy obronca, czy drugi brazylijczyk powinnismy piac die do gory. Sorry ze tak pisze ale sadze ze tylko Ochimenko nie dostraja sie do obrony bo bez niego to wszystko wyglada o niebo lepiej. Walczmy a nie bedzie zle.

• Zapomnialem uwazam ze mamy rewelacyjnego chlopaka Borys Ciezar chlopie szacunek za walke!!

Możliwość komentowania została wyłączona.