AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2008Video

Młoda Narew pokonała Legię. Zobacz gola z rzutu rożnego

Drużyna trampkarzy Narwi Ostrołęka z rocznika 2008 pokonała u siebie Legię Warszawa 2:1 w meczu I ligi mazowieckiej. Koncertową partię zagrał Aleksander Zalewski, który strzelił gola bezpośrednio z rzutu rożnego, a następnie swoją nieustępliwością wywalczył asystę przy zwycięskiej bramce.

W końcówce drużyna Cezarego Stachowicza zdobyła jeszcze jednego gola, ale nie został uznany, ze względu na pozycję spaloną. Wcześniej świetne uderzenie Mateusza Romana z rzutu wolnego wylądowało na poprzeczce bramki Legii.

W poprzednich meczach zespół przegrał 0:2 z Nadnarwianką Pułtusk, pokonał 4:2 Walecznych Olszewo-Borki i zremisował 2:2 z Huraganem Wołomin.

Statystyki Narew – Legia:

Posiadanie piłki: 38% – 62%
Strzały: 10 – 15
Strzały celne: 2 – 1
Celne podania: 100 – 166

15.04.2023, Ostrołęka
I liga wojewódzka trampkarzy (r. 2008)
Narew Ostrołęka – Legia Warszawa 2:1 (0:0)
Bramki: Aleksander Zalewski 56, Kacper Kociński 72 – ? 64

Narew 2008: Chomentowski – Brejnak, Malinowski, Załęski, Prusik, Godlewski, Nalewajk, Popławski, Roman, Zalewski, Krawczak. Oraz: Kalinowski, Kociński, Kowalski.

Poniżej publikujemy bramki z meczu z Legią:

Jeden komentarz do “Młoda Narew pokonała Legię. Zobacz gola z rzutu rożnego

  • Trochę sprostowania:
    —–W końcówce drużyna Cezarego Stachowicza zdobyła jeszcze jednego gola, ale słusznie nie został uznany, ze względu na pozycję spaloną. ******( po obejrzeniu nagrania spalonego nie było). *******
    —–Wcześniej świetne uderzenie Zalewskiego z rzutu wolnego wylądowało na poprzeczce bramki Legii. ******(rzut wolnu wykonywał Mati Roman). *******
    A co do posiadania piłki też bym się nie zgadzał.

    A po za tym gratulacje dla zawodników i trenerów. Świetny mecz oby tak dalej. BRAWO!!!!!

Możliwość komentowania została wyłączona.