Rezerwy

Rezerwy przegrały pierwszy raz tej wiosny

Sobota 22 kwietnia nie była szczęśliwa także dla drugiego zespołu seniorów Narwi. Drużyna trenera Bałazego, która dotąd była niepokonana wiosną w lidze i udało jej się zwyciężyć nawet z liderem, musiała pierwszy raz przełknąć gorycz porażki. Pogromcami Młodej Narwi okazali się być wiceliderzy z Opii Opinogóra, którzy przy bardzo dużej frekwencji, jak na ten poziom ligowy wygrali 2:1.

Gospodarze wygrywali 1:0 do przerwy po bramce strzelonej głową przez Adriana Kaczorka. Na 2:0 trafił Damian Matusiak, który jak Kaczorek, ma za sobą grę w wyższych ligach. W 63. minucie Narew II strzeliła bramkę kontaktową – akcję Kacpra Ciecierskiego sfinalizował Kacper Bąk. Nie udało się strzelić kolejnych bramek i na czele tabeli pozostał status quo: 1. ULKS Ołdaki, 2. Opia Opinogóra, 3. Narew II Ostrołęka.

22.04.2023, Opinogóra
Keeza Klasa A Ciechanów-Ostrołęka
Opia Opinogóra – Narew II Ostrołęka 2:1 (1:0)
Bramki: Kaczorek 28, D. Matusiak 52 – Bąk 63

Narew II Ostrołęka: Lenda – Szmigiel, Gocłowski, Ochrimenko, Babicz (77. Miłoszewski) – Dąbrowski, Borkowski (31. Borowiecki), Siurnicki (46. Trzciński) – Klec (77. Pierzchała), Ciecierski, Bąk (88. Sadłowski).

Żółte kartki: Łapuć, Tereszkiewicz, Wardziński – Siurnicki, Ciecierski, Pierzchała, Ochrimenko.
Sędziował: Radosław Trochimiuk (Przasnysz).
Widzów: ok. 150

fot. Tomasz Bąk

P.S. Na stronie Opii Opinogóra dostępne jest nagranie z meczu (tutaj), ale z nieznanych powodów zablokowano możliwość bezpośredniego zamieszczenia wpisu Opii na innych stronach.

3 komentarze do “Rezerwy przegrały pierwszy raz tej wiosny

Możliwość komentowania została wyłączona.