LigaSeniorzy

Narew ma nowego trenera. Poprowadzi ją Damian Milewski

Zarząd MZKS Narew Ostrołęka informuje, że w dniu dzisiejszym umowę z klubem podpisał Damian Milewski. 39-letni trener, posiadający uprawnienia UEFA A, już dzisiaj poprowadził pierwszy trening z pierwszą drużyną.

Szkoleniowiec mimo młodego wieku już ma zapisaną całkiem ciekawą kartę w CV. Zaczynał jak wielu pracą z młodzieżą, w Drukarzu Warszawa, Agrykoli Warszawa i Agape Białołęka. W Agape po raz pierwszy pracował z seniorami. Już niedługo potem poprowadził samodzielnie czwartoligową Żyrardowiankę. Następnie jako asystent pracował w II-ligowej Legionovii Legionowo. Pomagał tam trenerowi Mirosławowi Jabłońskiemu. Z Legionowa przeniósł się do Wilgi Garwolin, gdzie pracował ponad dwa lata, notując bardzo dobre rezultaty. Następnie dostał szansę przejścia na wyższy poziom ligowy, z której skorzystał. Z Błonianką Błonie pomimo problemów organizacyjnych klubu, utrzymał się w III lidze. W zeszłym sezonie trener Milewski prowadził zaś Mszczonowiankę Mszczonów.

Jego osobę kojarzyć mogą widzowie Studia ForBET IV Ligi Mazowieckiej, gdzie niejednokrotnie przeprowadzał analizę taktyczną meczów. Do CV wpisać może też staże trenerskie, które odbywał u znanych i cenionych szkoleniowców, takich jak Orest Lenczyk, Jan Złomańczuk, Paweł Janas, Jan Urban, Przemysław Cecherz, Artur Skowronek, Dawid Szulczek, czy Daniel Wojtasz.

Jako zawodnik Damian Milewski jest wychowankiem GKS-u Bełchatów. W IV lidze grał w barwach GKS II Bełchatów i Włókniarza Zelów, reprezentował także barwy Podlesianki Katowice.

Nowemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia w pracy nad celem, którym jest obecnie utrzymanie w ForBET IV Lidze Mazowieckiej. W najbliższych dniach skompletowany zostanie reszta sztabu trenera Milewskiego.

Przy okazji chcemy podziękować za pracę, za zaangażowanie i włożony trud, dotychczasowemu sztabowi drużyny – Tomaszowi Staniórskiemu, Michałowi Lelujce i Piotrowi Wiskiemu. Trener Wiski będzie za to nadal pracował z bramkarzami Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka.

7 komentarzy do “Narew ma nowego trenera. Poprowadzi ją Damian Milewski

 • Prezesie dzięki za reakcję.
  Cieszy mnie to że chcemy utrzymać 4 ligę.
  Nowy sztab to wielkie wyzwanie, może będzie lepiej, może nie, ale napewno inaczej.
  Jest jeszcze do zdobycia 30 puntów. Życzę jak najwięcej.
  A’propos – jakie uprawnienia UEFA miał poprzedni trener?

  • Dzięki Zarządowi za szybką reakcję.Wierze że te posunięcia pomogą w utrzymaniu drużyny w 4 lidze!

 • Czy to jest dobry trener? Raczej nie ma podjazdu do Sieradzkiego. Na pewno niesłowny. Kilka razy zrobił z mordy dupę.

  • A skąd to niby wiesz kochasiu? Byłeś z nim w każdej szatni? :))))

  • Poprzedni trener też miał licencję UEFA A 😉 i z tym, że Piotr Wiski nadal będzie pracował z grupami młodzieżowymi to ja bym nie przesadzał. Bardziej sporadycznie się pojawiał 😉 jak ma to w zwyczaju.

 • Brawo Panowie. Może się utrzymamy może spadniemy ale widać że coś robicie bo tak jak spora grupa fanów coś chcecie zrobić. Powodzenia i wiary. A może jeszcze raz Mara pomoże trochę i podtrzyma na duchu młodszych kolegów…. pozdrowienia dla Narwian będzie dobrze 🙂

Możliwość komentowania została wyłączona.