LigaSeniorzy

Dwa oblicza Narwi. Piaseczno – Narew 3:0, druga połowa dużo lepsza

Nie udał się trenerski debiut Damiana Milewskiego w Narwi. Ostrołęczanie w osłabionym składzie przegrali z MKS-em Piaseczno 0:3. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Druga odsłona była dużo lepsza w naszym wykonaniu, ale nie przyniosła goli.

Gospodarze objęli prowadzenie w 20. minucie po strzale z rzutu karnego podyktowanego za „miękki” faul Bruno. Kacper Stepnowski był bardzo bliski obronienia karnego, ale był on bardzo precyzyjny. W 32. minucie Maciej Nalej zbiegł ze skrzydła i mocnym strzałem zmieścił piłkę między Stepnowskim a spojeniem słupka i poprzeczki. Następnie sędzia nie zdecydował się na pokazanie rzutu karnego po faulu na Ochrimence (bardzo ucierpiały jego achillesy). Tuż przed przerwą Nalej podwyższył na 3:0, dobijając słaby strzał Krupnika.

Druga połowa była dużo lepsza w wykonaniu Narwi, która przeszła na grę trzema obrońcami. W 63. minucie w polu karnym rywali padł Iwan Budniak, lecz sędzia wyraźnie pokazał, że karnego nie było. W 70. minucie bliski strzelenia gola był Damian Gałązka, który próbował szczęścia uderzeniem z dystansu. Następnie dobrze wrzucał Zięba, ale nikt nie zamknął tej akcji. W 77. minucie z najbliższej odległości Gałązka trafił nad bramkę. Minutę później Palamar kapitalnie obronił mocne uderzenie Trojanowskiego, po zagraniu z wolnego. W odpowiedzi strzał gospodarzy wyjął Kacper Stepnowski. Narew próbowała do samego końca, ale nie udało się zdobyć chociaż bramki honorowej.

29.04.2023, Piaseczno
ForBET IV Liga Mazowiecka
MKS Piaseczno – Narew Ostrołęka 3:0 (3:0)
Bramki: Krupnik 20 (k), Nalej 32, 43

Narew: Stepnowski – Drężek (73. Kubeł), Gałązka, Ochrimenko, Gromek – Ciężar, Trojanowski (85. Białobrzeski), Vilela (64. Zięba) – Jastrzębski, Olesiński, Budniak.

 

5 komentarzy do “Dwa oblicza Narwi. Piaseczno – Narew 3:0, druga połowa dużo lepsza

Możliwość komentowania została wyłączona.