LigaSeniorzyVideo

Wygrana w meczu „na noże”. Ważne zwycięstwo w Troszynie

Siedem żółtych kartek, jedna czerwona, trzy rzuty karne, a z nich trzy gole – to bilans sobotniego starcia w Troszynie, gdzie KS CK ostatecznie przegrał 1:2 z Narwią. Decydująca bramka padła już w doliczonym czasie gry.

Już na początku jedno ze starć zakończyło się uderzeniem głów Damiana  Gałązki i Artura Bajora. Nasz zawodnik grał odtąd ze sporym guzem, a Bajor z opatrunkiem. W 19. minucie meczu sędzia wskazał na wapno po faulu Sitka na Iwanie Budniaku. Odpowiedzialność wziął na siebie kapitan Przemysław Olesiński i mocnym strzałem w prawą stronę nie dał szans bramkarzowi gospodarzy. Po dziesięciu minutach znów gwizdek – jeden z zawodników KS CK „wpadł” na nogę Bartka Gromka. Karnego skutecznie wykonał Junior, chociaż Kacper Stepnowski bliski był skutecznej interwencji. Gra była wyrównana, o czym świadczy sprawiedliwy remisowy wynik do przerwy.

Wynik ten nie satysfakcjonował jednak obu stron. Cała druga połowa to szarpanie – to w tę, to w tę stronę, gdzie szans na zmianę wyniku było co najmniej kilka. Gospodarze dwa razy strzelali tuż obok słupka, dwa razy (w 65. i 67. minucie) świetnie interweniował Kacper Stepnowski. Przynajmniej kilka akcji wyjaśnił pewnymi wejściami Cassio. Po jednej z akcji w drugą stronę Iwan Budniak zderzył się z bramkarzem Troszyna, po czym Bruno wbił piłkę do siatki. Sędzia jednak nie uznał gola, wskazując faul Budniaka. Innym razem Damian Gałązka zacentrował z rożnego w taki sposób, że piłka odbiła się od zewnętrznego słupka i w ostatniej chwili na linii złapał ją bramkarz gospodarzy. W 87. minucie mieliśmy kontrowersję, kiedy Edgardo Ruiz uderzył Cassio w twarz w ferworze walki – arbiter dał żółtą kartkę, wydaje się jednak, że czerwona była by bardziej odpowiednia. W doliczonym czasie gry Mateusz Sitek nierozważnie sfaulował Iwana Budniaka, który oddawał właśnie strzał na bramkę Troszyna. Sędzia tym razem wyjął czerwoną kartkę i wskazał na jedenasty metr. Po dłuższej chwili oczekiwania, aż Sitek zejdzie z boiska, ponownie do piłki podszedł Olesiński i znów posłał bramkarza w przeciwny róg, niż piłkę.

13.05.2023, Troszyn
ForBET IV Liga Mazowiecka
KS CK Troszyn – Narew Ostrołęka
Bramki: Junior Moreno 29 (k) – Olesiński 19 (k), 90+5 (k)

KS CK Troszyn (skład wyjściowy): Sobieski – Bajor, Gąska, Szyszkowski, Sitek – J.Tyska, Wierzbowski, Łuczyk, Ruiz, Majkowski – Junior.

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Gromek, Ochrimenko, Iżowski (46. Trojanowski), Gałązka (83. Barciak) – Cassio – Drężek (46. Zięba), Faracov, Vilela (89. Ciężar), Budniak – Olesiński.

Żółte kartki: Ruiz, Gąska, Majkowski – Cassio, Olesiński, Stepnowski.
Czerwone kartki: Sitek (90+2).

Bramki:

3 komentarze do “Wygrana w meczu „na noże”. Ważne zwycięstwo w Troszynie

• Brawo Narew, byłem na meczu, wygrana zasłużona/ ciężko wywalczona /. Pierwszy poważny krok w kierunku utrzymania w lidze zrobiony!

• Ważny jest fakt, że będziemy jeszcze mieli walkower z Baniochą, a teraz ważny mecz z Raszynem, który był w gazie ostatnio, ale przegrali teraz z rezerwami Wisły. Wszystko fajnie się klaruje, trzeba tylko udowodnić, że stać nas na punkty za tydzień.

• Super brawo. Choc droga daleka ale rokowania pozytywne. Trzeba brac sie w garsc u siebie teraz bo punkty sa nam bardzo potrzebne.

Możliwość komentowania została wyłączona.