LigaSeniorzy

Komunikat Komisji Licencyjnej MZPN

Komisja ds. Licencji Klubowych MZPN, po rozpatrzeniu wniosków złożonych przez kluby III i IV ligi, odmówiła 8 Klubom przyznania licencji na sezony 2011/12 i 2012/13. Są to:

III Liga:
– Hutnik Warszawa
Narew Ostrołęka
– Start Otwock
Klubom przysługuje odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, które należy złożyć w terminie 10 dni od otrzymania uchwały Komisji I instancji.

IV liga:
– KS Łomianki
– Skra Konstancin

Klubom przysługuje odwołanie do Związkowej Komisji Odwoławczej ds. Licencji Klubowych, które należy złożyć w terminie 14 dni od otrzymania uchwały Komisji I instancji.

Do odwołania Klub musi dołączyć wszystkie (wskazane przez Komisję I instancji) dokumenty, których brak uniemożliwiał nadanie licencji w pierwszym terminie. Decyzje Związkowej Komisji Odwoławczej będą ostateczne.

6 komentarzy do “Komunikat Komisji Licencyjnej MZPN

  • wieżę że wszystko się po układa
    Tylko trzeba trzymać sztame i nie najeżdzać na sb.

    • Oficjalny powód Klub dostanie w piśmie z MZPN-u na dniach. I od momentu doręczenia właśnie tego pisma mamy 10 dni na odpowiedź.
      Na jednej stronie był komentarz, że nasze papiery z wnioskiem licencyjnym trafiły do MZPN-u pół godziny po czasie i że przez to spóźnienie nie było brane pod uwagę. Hutnik miał spore zaległości w ZUS-ie wg tego źródła.

Możliwość komentowania została wyłączona.