LigaRywaleSeniorzy

Hutniczek Warszawa, to środowa sprawa

W środowy wieczór ostatniego dnia maja do Ostrołęki przybędzie bielański Hutnik, na Kurpiach dobrze znany piłkarsko, ale także kibicowsko. Zapraszamy na ten bardzo ciekawy mecz na godzinę 17:00 na stadion przy ul. Witosa 1.

Ostatnio nasza drużyna złapała wiatr w żagle, notując serię dobrych rezultatów (dla potwierdzenia przedstawiamy poniżej czołówkę tabeli ligowej za cztery ostatnie kolejki), także z Wisłą II Płock zwycięstwo było bardzo blisko. Sztab trenerski i piłkarze zdają sobie sprawę z trudnej sytuacji w tabeli i konieczności punktowania. I to Niebesko-czerwoni czynią, prezentując się dużo lepiej, niż jeszcze niedawno.

W tabeli zajmujemy obecnie 14. pozycję, na dziś to za mało, by uniknąć spadku, więc kolejne punkty potrzebne są nam jak tlen. Przyjeżdża do nas Hutnik, który strzela dużo bramek  ma już pewne utrzymanie. 13 zwycięstw i 6 remisów sprawia, że poniżej 13. pozycji Huta już nie spadnie.

Środowy mecz będzie też okazją na rewanż za jedno ze zwycięstw zespołu o pomarańczowo-czarnych barwach. Jesienią na Marymonckiej Hutnik wygrał z Narwią 4:1 (gole Górski, Giel dwa, Piasecki, a dla Narwi Konrad Drężek). Na pewno nie będzie to spacerek i łatwe spotkanie, tym bardziej, że w naszym składzie zabraknie ostoi defensywy, czyli Cassio. W międzyczasie jednak na wysoką formę wskoczyli pozostali obrońcy, zatem liczymy na godne zastąpienie Brazylijczyka i walkę o komplet punktów.

Informacje podstawowe:

  • Dzień: środa 31.05.2023
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: ul. Witosa 1, Ostrołęka
  • Sędzia: Marcin Sokołowski (Siedlce)

Bilety:

  • normalny 10 zł
  • za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu

31. kolejka ForBET IV Ligi Mazowieckiej

Narew Ostrołęka Hutnik Warszawa 31 maja, 17:00
Wisła II Płock Orzeł Baniocha Walkower 3:0
Wilga Garwolin Marcovia Marki 31 maja, 18:00
KS Raszyn Escola Warszawa 31 maja, 19:00
KS CK Troszyn Mazovia Mińsk Maz. 31 maja, 17:30
Mszczonowianka Mszczonów Mazur Karczew 31 maja, 17:00
MKS Piaseczno MKS Przasnysz 31 maja, 18:00
Świt Staroźreby Ząbkovia Ząbki 31 maja, 17:30
Victoria Sulejówek Oskar Przysucha 31 maja, 19:00

2 komentarze do “Hutniczek Warszawa, to środowa sprawa

  • Wstyd to mało powiedziane. Nie zasługujemy na 4 lige grając kompromitujący futbol z rezerwami hutnika. Kacper już raz kiedyś udownodnił że nie nadaje się na bramkarza i to tylko potwierdza – szkoda. Przykro powiedzieć ale odstajemy od 4 ligi poziomem……

Możliwość komentowania została wyłączona.