LigaSeniorzy

W sobotę mecz „o wszystko”. Bądźcie z nami na Witosa!

Głośny doping i wsparcie, to to, czego potrzebować będą Narwianie w sobotnim meczu z Marcovią Marki. Zapraszamy wszystkich na godzinę 17:00, kiedy na stadionie przy ul. Witosa 1 rozpocznie się ostatni mecz domowy w tym sezonie.

Będzie to spotkanie niezwykle ważne, w kontekście walki o utrzymanie. Wszystko w nogach naszych piłkarzy – w sobotę podejmiemy bezpośredniego rywala w tej walce, Marcovię Marki. Następnie za tydzień sezon zakończymy wyjazdowym starciem z dawno zdegradowaną Escolą Warszawa. Jeśli oba te spotkania wygramy, utrzymamy się w lidze. Bez wyższej formy matematyki, bez oglądania się na inne boiska i spadkowiczów z III ligi.

Kolejka rozpoczyna się już w środę 7 czerwca, kiedy zagrają MKS Piaseczno i Oskar Przysucha. W czwartek w Boże Ciało odbędą się mecze w Płocku i Mszczonowie, piątek będzie wolny od ligowego grania, a następnie pięć spotkań zagranych zostanie w sobotę o 17:00. Co ciekawe, podczas trwania tej kolejki Hutnik Warszawa i Świt Staroźreby zagrają ostatnią ligową kolejkę. Spotkają się 8 czerwca w południe. Hutnik obecnie pauzuje za mecz z wycofanym Orłem Baniocha, zaś Świt zagra mecze 8 i 10 czerwca.

Informacje podstawowe:

  • Dzień: sobota 10.06.2023
  • Godzina: 17:00
  • Miejsce: ul. Witosa 1, Ostrołęka
  • Sędzia: Arkadiusz Wróbel (Siedlce)

Bilety:

  • normalny 10 zł
  • za darmo wchodzą: osoby do 12 roku życia, członkowie Klubu Kibica Narwianie oraz grupy zawodników z klubów z Ostrołęki i regionu

33. kolejka ForBET IV Ligi Mazowieckiej:

Orzeł Baniocha Hutnik Warszawa WO 0:3
Narew Ostrołęka Marcovia Marki 10 czerwca, 17:00
Wisła II Płock Escola Warszawa 8 czerwca, 13:00
Wilga Garwolin Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 czerwca, 17:00
KS Raszyn Mazur Karczew 10 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn MKS Przasnysz 10 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów Ząbkovia Ząbki 8 czerwca, 13:00
MKS Piaseczno Oskar Przysucha 7 czerwca, 18:30
Świt Staroźreby Victoria Sulejówek 10 czerwca, 17:00

34. kolejka ForBET IV Ligi Mazowieckiej:

Hutnik Warszawa Świt Staroźreby 8 czerwca, 12:00

5 komentarzy do “W sobotę mecz „o wszystko”. Bądźcie z nami na Witosa!

  • Trzeba przeprowadzić akcję ” wszyscy na Narew”. Bez negatywnych myśli , sam pozytyw pełna mobilizacja . Niech nasi grajkowie zobaczą że komuś zależy. Tomek Prezesie apel do Ciebie. Do dzieła nagłośnijcie to i coś kibicom zaproponujcie!!!

  • Dawno nie bylo w O-ce meczu o cos. Teraz mamy taki ze trzeba wygrac i juz. Co bylo to bylo liczy sie to co w sobote. Powodzenia

Możliwość komentowania została wyłączona.