Z życia klubu

Komunikat Zarządu

Zarząd Klubu Sportowego MZKS Narew 1962 Ostrołęka informuje, że z dniem dzisiejszym, tj. 12.06.2023 członkowie Zarządu solidarnie podają się do dymisji z datą kolejnego Walnego Zebrania. Powodem podjęcia takiej decyzji jest niewystarczający wynik sportowy pierwszej drużyny seniorów klubu, oznaczający spadek do niższej klasy rozgrywkowej.

Uważamy, że w związku z tym korzystne dla Narwi może być dokonanie zmiany władz. Liczymy na to, że z nowym Zarządem napisana zostanie kolejna karta jej długiej historii.

W najbliższym czasie podamy termin Walnego Zgromadzenia Wyborczego.

10 komentarzy do “Komunikat Zarządu

    • Mocny w komentarzach a na zebranie nie raczysz przyjść?

  • Raczej spodziewano się zmian ale nie aż tak drastycznych. Pytanie czy znajdą się takie osoby w mieście którzy będą znać się dobrze na prowadzeniu klubu szczerzę wątpię. Oby nowy zarząd to nie był beton w postaci Dobkowskiego, Laskowskiego, Robszkiewicza bo jak tak to Narew leży i kwiczy. Mam nadzieję że zostaną w nim osoby Mrozka i Drężka.
    P. S na zebranie powinni zostać zaproszeni nie tylko składkowicze ale i kibice. W końcu płacimy za bilety.

  • Panowie w ostatnich latach były osoby którym trzeba oddać zasługi dla klubu. Zrobili bardzo dużo od zera. Teraz zabrakło czegoś może przesyt może troche brak wizji. Ale wystrzegałbym się od drastycznych zmian i zaczynania wszystkiego od nowa przez osoby przypadkowe. Zobaczyliśmy jak wyglądają profesjonalnie organizowane amatorskie kluby jak Hutnik, Marcovia, Mazu Karczew czy byle jaka Mszczonowianka. Nie wspominam o klubach z pierwszej piątki. Budujmy wolniej ale stabilnie i bez drastycznych ruchów. Kubeł zimnej wody na wszystkie głowy bo łatwo zniszczyć to co jest… tylko zmieńmy tak by od sierpnia nie było wstydu. Lepszych 2 obcokrajowców ale sensownych niż 6 bezsensownych.. Zostawmy ludzi którzy naprawde coś dali klubowi na boisku w ostatnich 4 miesiacach a reszta nie musi siebie i kibiców męczyć. Powodzenia i nie tacy spadali już z różnych lig.

  • Ten klub bez obecnych prezesów nie ma szans na przetrwanie. Wszyscy chętni krytykować, ale ludzi z tak niebiesko czerwonym sercem nie znajdziesz w mieście. Chłopaki odwaliliście kawał dobrej roboty odbudowując Narew od zera, małe potknięcie ale trzeba walczyć dalej.

    • Posunięcia Zarządu bardzo radykalne, ale moim zdaniem całkowicie nowy Zarząd nie zrobi rewolucji.Napewno potrzebne są pewne korekty w składzie i rozliczanie kolegów z Zarządu z powierzonych im zadań.Napewno trzeba pomyśleć o trenerze z perspektywą dłuższej, efektywnej pracy i doborze całego składu szkoleniowego.Jeśli chodzi zaś o drużynę to jej trzon jest.Niezbędne są jednak pewne posunięcia i w tym zakresie, a najważniejsze to pozyskanie jak najszybciej solidnego bramkarza bo obecny to może na Aklasę a nie na 4 ligę.Wierzę mocno w to że w następnym roku będziemy powrotnie w 4 lidze!

Możliwość komentowania została wyłączona.