LigaSeniorzy

Zakończenie na miarę sezonu. Porażka z Escolą

Frustrujący mecz rozegrali Narwianie na obiekcie Escoli w Warszawie. Mimo szansy na minięcie MKS Przasnysz (ważne, gdyby ktoś wycofał się przed sezonem), Narwianie przegrali 0:1 z przedostatnią drużyną ligi.

Escoli oddać trzeba, że walczyła do końca w każdym z meczów, nawet już po pewnej degradacji do V ligi. Pokonał zespół KS CK Troszyn 5:3, a teraz nas 1:0. W ostrołęckim zespole zaczęło się od wymuszonej zmiany, bo przed meczem kontuzji doznał Bartek Gromek, na którego miejsce wpadł do składu Iwan Iżowski.

Samego meczu nie ma co opisywać – niby próbowaliśmy coś robić, ale bez jakiegokolwiek wykończenia. Escola miała zaś w pierwszej połowie słupek i poprzeczkę, a w drugiej gola.

Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że debiut na poziomie IV ligi zaliczył młodziutki bramkarz Bartek Lenda. Po dłuższej nieobecności zagrał Kacper Szmigiel.

17.06.2023, Warszawa
ForBET IV Liga Mazowiecka
Escola Warszawa – Narew Ostrołęka 1:0
Bramka: Stępkowski 53

Narew Ostrołęka: Stepnowski (81. Lenda) – Gałązka, Cassio, Barciak, Iżowski, Kubeł, Trojanowski (56. Ciężar), Białobrzeski (46. Budniak), Vilela (60. Szmigiel), Drężek (46. Jastrzębski), Olesiński (46. Zięba).

Żółte kartki: Michalski, Ślendak, Abdullah – Gałązka.

5 komentarzy do “Zakończenie na miarę sezonu. Porażka z Escolą

 • No i po herbacie. Z taką drużynką, zarządzikiem i pyk awans drabinkę niżej. Na poważnie to byłby cud jakby taki antyfutbol się utrzymał na 5 szczeblu rozgrywkowym.
  Ten ten sam zarząd dzisiaj tj. w niedzielę się ponownie wybierze i dalej to samo. Tylko kosmetyczna zmiana miejsc i do przodu.
  Powinna być transmisja na żywo, co tez ci panowie uradzą dalej. Ciekawe jaki program naprawczy mają przygotowany dla kibiców. Powiedzą, że teraz odpuszczą sobie powrót do 4 ligi.
  Tylko konkurencja w postaci innych klubów może naprawić ten bałagan po celowym wyeliminowaniu Korony. Młodzieży jest dużo, tylko źle prowadzona i brak ogrania w seniorskich rozgrywkach zaczynając od B-klasy (nie chodzi tylko o rezerwy A-klasie). A propos do likwidacji?
  Na pewno po tym spotkaniu zarządu nic konkretnego nie ustalą, więc możemy spodziewać się spadku do okręgówki. Tak kluby mają jak nie wiedzą co będzie, jak wszyscy odwrócą się od nich. Napiętnowani niepowodzeniem!
  Należy szanować przeciwników lokalnych i dalszych, jak również dać uczciwą zapłatę za wysiłek poniesiony w rozwój klubu czy miasta. A zarząd musi więcej pilnować spraw klubu a nie własnych prywatnych interesów.

  • Przyjdź Zbyszku i się przekonaj, zapraszamy. Powiem od siebie – nie będzie mnie w składzie nowego Zarządu. Druga sprawa – nie wziąłem z Narwi złotówki od 2005 roku, odkąd jestem z nią związany w tej czy innej formie. Żadnych interesów w niej nie mam i nie miałem, poza jednym – dobrem Niebiesko-Czerwonych. TM

   • Narvi frustracja ludzi jest ogromna i uderza na pewno w ludzi którzy dla klubu zrobili dużo dobrego. To że drużyna kompromituje się tej wiosny na każdym kroku tylko podgrzewa atmosferę niepotrzebnie. Co było to było teraz trzeba znalezć pomysł na nowy sezon i ludzi którzy dobrze będą go realizowali.

 • Dajcie spokój drużynie, chłopaki robili co mogli, widocznie na więcej nie było ich stać.Wielka zasługa w tym sztabu szkoleniowego a i niektórzy członkowie zarządu nie robili tego za co byli odpowiedzialni i do czego się zobowiązali przyjmując stanowiska w Zarządzie.Wierzę jako stary kibic, który nie opuścił chyba żadnego meczu domowego , że będzie tylko lepiej.Ze swej strony zapewniam, że w dalszym ciągu będe wiernym kibicemNarewki!

Możliwość komentowania została wyłączona.