SeniorzyTransfery

Król strzelców IV ligi w Narwi! Witamy Łukasza Tercjaka

Miło nam zakomunikować, że z Narwią związał się dziś Łukasz Tercjak – król strzelców IV ligi podlaskiej w minionym sezonie. Łukasz wykręcił w nim świetny wynik, zaliczając 29 goli w 32 meczach. To transfer, który powinien zdecydowanie wzmocnić kadrę Niebiesko-Czerwonych.

Nasz nowy napastnik, to zawodnik z bardzo dobrym charakterem. Jako sportowiec może być świetnym przykładem dla młodszych kolegów z drużyny, którzy niewątpliwie zdobyć mogą przy nim ogromne doświadczenie, zarówno jeśli chodzi o postawę sportową, jak i życiową. A to jest priorytetem nowego zarządu – chcemy wychowywać młodzież i uczyć ją, jak żyć z piłką.

Łukasz ma 27 lat, pochodzi z miejscowości Jarnuty pod Miastkowem. W KS Miastkowo rozpoczął swoją piłkarską ścieżkę. Kiedy jako 18-latek strzelił dla zespołu z Miastkowa 11 bramek, zainteresował się nim trzecioligowy ŁKS Łomża. Wówczas, jak i w Tęczy Łyse i Zniczu Biała Piska (III i IV liga) Łukasz grał w pomocy. Od sezonu 2018/19 reprezentował barwy Wissy Szczuczyn (również III i IV liga), gdzie jego trenerem był obecny szkoleniowiec Narwi, Marcin Gałązka.

Tercjak strzelał sporo bramek, a prawdziwym hitem okazało się przestawienie go do linii ataku, gdzie od razu został najlepszym strzelcem ligi. Łącznie poza KS Miastkowo Łukasz rozegrał dotąd 249 meczów i zdobył 66 bramek. Teraz nasz nowy snajper będzie miał okazję spróbować swoich sił na Mazowszu.

Łukasz, witamy w Narwi!

2 komentarze do “Król strzelców IV ligi w Narwi! Witamy Łukasza Tercjaka

  • Bardzo dobry ruch klubu, takich wzmocnień nam potrzeba, a kiedy komunikat odnośnie tego kto zostaje w Narwi?

    • Wyraźnie napisali! Jak będą potwierdzone ruchy to będą pisać. Co mają napisać, że ktoś zostaje, a później wyjdzie że jednak nie, to będziesz miał pretensje, że piszą nie prawdę!!

Możliwość komentowania została wyłączona.