Artur Bajor nowym zawodnikiem Narwi

W poniedziałek poza pierwszym treningiem i spotkaniem zarządu z  kibicami, dopiętych zostało kilka transferów. Zawodnikiem Narwi został m.in. Artur Bajor.

Ten 27-letni obrońca zaczynał w KS Śniadowo i jeszcze jako junior trafił do ŁKS-u Łomża. Tam grał w Centralnej Lidze Juniorów (20 meczów, 1 gol).

W Łomży zadebiutował w piłce seniorskiej, rozgrywając dwa sezony w III lidze. Następnie po przerwie reprezentował barwy Wissy Szczuczyn (półtora roku) i KS CK Troszyn (trzy lata) – oba kluby w IV lidze. Łącznie w seniorach zagrał we 112 meczach ligowych i strzelił 6 bramek.

Artur Bajor powinien być ważnym elementem układanki trenera Marcina Gałązki, przy którym rozwijać swoje umiejętności będą mogli młodsi koledzy. Jego doświadczenie powinno również być widoczne tu i teraz, podczas spotkań Decathlon V ligi mazowieckiej.

Witamy w Narwi!

O kolejnych ruchach transferowych poinformujemy w odrębnych komunikatach.

fot. Adrian Bobiński

6 komentarzy do “Artur Bajor nowym zawodnikiem Narwi

 • 11/07/2023 o 15:52
  Permalink

  To Gromek odchodzi że Bajor na lewą flankę za niego ? Myślę że najbardziej kibiców interesuję który zawodnik z poprzedniej rundy już nie zagra.

  • 11/07/2023 o 17:08
   Permalink

   Czy wy na prawdę nie możecie przyjść na trening? Jest tyle dni do wyboru i sami ocenicie kto jest a kogo nie ma. Najlepiej podać na tacy, a wy tylko będziecie komentować co źle zrobione!!! Przyjdź, podziel się pomysłami …

   • 12/07/2023 o 19:53
    Permalink

    Nie potrzebne nerwy. Narwi kibucuja ludzie z roznych czesci Polski i nie maja jak przyjsc na trening. A rola klubu i PR jest przekazanie informacji z kim dalej jedziemy a kogo juz nie ma. Spokojnie i bez nerwow.

 • 12/07/2023 o 21:47
  Permalink

  Wóz z węglem.

  • 13/07/2023 o 04:52
   Permalink

   Czemu nie ma publicznego rozliczenia poprzedniego zarządu ? Mam nadzieję że zostawił klub w dobrej kondycji finansowej…

Możliwość komentowania została wyłączona.