SeniorzyTransfery

Artur Bajor nowym zawodnikiem Narwi

W poniedziałek poza pierwszym treningiem i spotkaniem zarządu z  kibicami, dopiętych zostało kilka transferów. Zawodnikiem Narwi został m.in. Artur Bajor.

Ten 27-letni obrońca zaczynał w KS Śniadowo i jeszcze jako junior trafił do ŁKS-u Łomża. Tam grał w Centralnej Lidze Juniorów (20 meczów, 1 gol).

W Łomży zadebiutował w piłce seniorskiej, rozgrywając dwa sezony w III lidze. Następnie po przerwie reprezentował barwy Wissy Szczuczyn (półtora roku) i KS CK Troszyn (trzy lata) – oba kluby w IV lidze. Łącznie w seniorach zagrał we 112 meczach ligowych i strzelił 6 bramek.

Artur Bajor powinien być ważnym elementem układanki trenera Marcina Gałązki, przy którym rozwijać swoje umiejętności będą mogli młodsi koledzy. Jego doświadczenie powinno również być widoczne tu i teraz, podczas spotkań Decathlon V ligi mazowieckiej.

Witamy w Narwi!

O kolejnych ruchach transferowych poinformujemy w odrębnych komunikatach.

fot. Adrian Bobiński

6 komentarzy do “Artur Bajor nowym zawodnikiem Narwi

  • To Gromek odchodzi że Bajor na lewą flankę za niego ? Myślę że najbardziej kibiców interesuję który zawodnik z poprzedniej rundy już nie zagra.

    • Czy wy na prawdę nie możecie przyjść na trening? Jest tyle dni do wyboru i sami ocenicie kto jest a kogo nie ma. Najlepiej podać na tacy, a wy tylko będziecie komentować co źle zrobione!!! Przyjdź, podziel się pomysłami …

      • Nie potrzebne nerwy. Narwi kibucuja ludzie z roznych czesci Polski i nie maja jak przyjsc na trening. A rola klubu i PR jest przekazanie informacji z kim dalej jedziemy a kogo juz nie ma. Spokojnie i bez nerwow.

    • Czemu nie ma publicznego rozliczenia poprzedniego zarządu ? Mam nadzieję że zostawił klub w dobrej kondycji finansowej…

Możliwość komentowania została wyłączona.