SeniorzySparingi

Pierwszy sparing na plus. Turośnianka – Narew 1-3

Narwianie odnieśli zwycięstwo w pierwszym meczu sparingowym przed sezonem 2023/24. Niebiesko-Czerwoni gościli na dobrym obiekcie w podbiałostockiej Turośni Kościelnej, gdzie wygrali 3-1.

Bramki dla drużyny trenera Marcina Gałązki strzelili Daniel Prejsner, Kacper Domian i jeden z testowanych zawodników. Trener przyglądał się grze szerokiej grupie piłkarzy.

15.07.2023, Turośń Kościelna
Mecz sparingowy
KS Turośnianka – Narew Ostrołęka 1-3
Bramki: Kondracki – Prejsner, Domian, testowany IV

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Bajor, testowany I, testowany II, Gałązka – Białobrzeski, Ciężar, Ziemak, testowany III – Domian, Prejsner. Oraz: Shavketov, testowany III, testowany IV, Szmigiel, Babicz, Bieńkowski, Borowiecki, Pierzchała.

 

28 komentarzy do “Pierwszy sparing na plus. Turośnianka – Narew 1-3

 • Skład jak narazie bardzo słaby. Oprócz wiadomych zawodników którzy odeszli brak jeszcze Ochrimenki, Gromka, Maciuszki co się z nimi dzieję ? Nie widać na treningach Drężka i Zięby. Jastrząb ponoć w Przasnyszu ? Bardzo cienko to widzę?

 • Boisko w Wojciechowicach na zdj w Narwi treningowe a większość 5 ligi może o takim pomarzyć.. Pozdr

 • Drezek w Troszynie. Też jestem ciekaw co z Ochrimienko i Gromkiem? Skład słabizna..

 • Sklad to druzyna rezerw wsparta bramkarzami. Mozna powiedziec ze wyglada to bardzo dramatycznie bo to chyba nawet nie jest sklad na srodek tabeli. Czy to znaczy ze nikogo juz z bylyg graczy wiecej nie bedzie? Czy kolejny raz robimy mile podloze tragedii grajac sparnigi z nieznsnymi zespolami z podlasia? Juz wiosna pokazala ze to inny swiat a maxowiecka weryfikacja jest brutalna. Pytanie co z chlopakami wypozyczonymi do sniadowa? ?.

  • Nie ma ich na treningach to zostają widocznie tam. Do czego to doszło by zawodnicy woleli przeciętne Śniadowo?

  • Kolego zmień płytę bo ciągle wyskakujesz z tymi nudnymi komentarzami typu ? oby zarząd zbudował mocną drużynę na awans ?. Taka jest prawda że będziemy walczyć o środek tabeli a jak wynik okaże się lepszy to według zarządu będzie huraoptymizm. Mnie martwi duża liczba odejść zawodników których człowiek myślał że zostaną. Kolejna sprawa to że ciągu pół roku odchodzą kolejni wychowankowie (Niedźwiecki, Karwowski, Kubeł, Drężek ) kolejny Zięba ? Nie jest dobrze?

 • Gdzie będą rozgrywane sparingi? Wojciechowice czy przy Witosa? Chciałbym zobaczyć.

 • Narew robi krok w tył. Priorytetem dla nowego zarządu jest uporządkowanie spraw organizacyjnych, a dopiero w przyszłości walka o wynik sportowy. Mamy opierać się o zawodników miejscowych. Ma to sens. Wiosną mieliśmy dobrych piłkarzy, ale zespołu nie było. Czyli przez 2-3 lata powinniśmy się nastawić na budowanie, a nie kupowanie awansu „zagranicznym zaciągiem”.
  Co do wychowanków. Chłopaki po maturze idą na studia (Niedźwiecki, Kubeł). Trudno im się dziwić, że szukają miejsca do grania tam gdzie studiują. Białobrzeski dojeżdża z Warszawy, ale to też nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Nie przeskoczymy tego. Ostrołęcka „sołtysówka” raczej nie przyciągnie nam graczy z Polski. Ważne by utrzymywać kontakt z wychowankami, by chcieli po zakończeniu edukacji pobiegać u nas za piłką. A młodych do grania trochę jest. Przykładem był debiut Ciężara w tamtym sezonie.

  • Człowieku o czym Ty mowisz? Jaki jest priorytet? Budujemy co roku a po pólroczu tracimy wszystkich wartościwych miejscowych zawodników. Od 1,5 roku trwa jakis niewyjaśniowy proceder odejść tych którzy naprawdę fajnie grają. Pytam dlaczego tak jest? Budujemy na naszych to skad jest trener i skąd zaciąg podlaski? Chwałą trenerowi jeśli coś zrobi ale podstawy klub buduje mu marne a zasłąnianie się tym że coś budujemy za 2-3 lata to bzdura. Proszę o analizę byłej 4 ligi gdzie były takie zmiany skłądu jak w w Narwii? Czy zarząd sądzi że gra w grę komputerową gdzie mamy odrobinę kasy to kupujemy i liczymy na awans? Drużyna która byłąby mądrze tworzona tylko z chłopaków jakich mieliśmy z Ostrołęki i okolic spokojnie byłaby w połowie 4 ligi. A teraz budujemy drużynę na walkę o byt w 5 lidze. Jesteśmy gorsi od Karczewa, Garwolina, Mszczonowa, Raszyna czy Ząbek? Nie sądzę – nie umiemy korzystać z potencjału grajków których mamy i ciągłe kłótnie i niezrozumiałe odejścia. Chodzę na Narew 35 lat i przykro powiedzieć mając 1,5 roku temu nadzieję że nareszcie po latach klub jest normalny i wie czego chce nagle wracamy … do szarej zwykłej normalności. Oby frekwencja nie wróćiła do 50 osób tych naj naj…… Nowy prezesie pomyśl i pokaż żeś właściwym człłowiekiem na tym miejscu bo czarno to widzę.

 • Powalczenie nie gwarantuje jej powrotu do 4 ligi. Ten optymistyczny entuzjazm się nie sprawdzi bo nie ma podstaw, aby tak się stało. Oby nie okazało się, że będzie obsunięcie jeszcze niżej.
  Mam pytanie, czy zarząd mógłby napisać jakie cele stawia na nowy sezon. Gramy dla grania, czyli utrzymanie się w 5 lidze. I ile lat będzie ta trwała reforma w klubie ? Chyba nie 5-10 lat, bo może się okazać, że zabraknie miejscowej młodzieży, którą wyszkoliliście razem z APN i innymi klubami. Nie biorę roczników młodszych pod uwagę.
  Dlaczego nie powstaje Narew III dająca możliwość ogrywanie sie młodzieży i zawodników, którzy nie są w składach pierwszego i drugiego zespołu. Powinna już być gotowa do rozgrywek w B-klasie.
  Czy klub szuka poważnych zewnętrznych sponsorów do dalszej jej działalności i uzyskiwania zadawalających wyników. Dotacja miejska nie gwarantuje tego. A może po wyborach diametralnie zmienić położenie klubowego istnienia w postaci pokaźnego jej zmniejszenia, subwencji na taką usługę i działalność?

  • Ja osobiście wierzę, że Zarząd podejmuję działania by drużyna była na odpowiednim poziomie i powróciła do 4 ligi. Ciągła krytyka nie pomaga w tworzeniu Zespołu a wręcz prowadzi do niczego.Niestety czytając komentarze ma się wrażenie , że niektórzy po to tylko komentują by ponarzekać i zawsze tylko krytykować.Wlięcej optymizmu Panowie krytykanci! Osobiście życzę Zarządowi sukcesów w budowie drużyny i w zarządzaniu klubem oraz dobrych sponsorów!

   • Przyjacielu jaka krytyka? Jeśli oddajemy takich swoich graczy jak Jastrząb czy Drężek a szukamy na podlasiu to gdzie logika działania? Każdy z nas chce by Narew wygrywała ale tu niestety nie widać myśli przewodniej. Powiedz mi to Drężek był za słaby na to by walczyć o utrzymanie … a ma być jedym z filarów Troszyna? Mamy chłopakó z APN gotowych do seniorów a oni ida w siną dal. Czyli kolejny też za rok czy dwa będą woleli Troszyn czy kozią wolkę niż grę w Narwii. Czy za rok o tej porze kolejny zarząd wymieni 90% składu. To droga do nikąd. Tak trudno to zrozumieć kolego Kawałek?

    • Tu odpowiem, bo znam sprawę: to nie my oddajemy, tylko ci zawodnicy sami zdecydowali się na odejście.

     • Narvi zawodnicy nie są głupi to ludzie ktorzy wiążą z piłka jakąś przyszłość. To tylko pokazuje jaką siłę ma klub po ostatnim roku działalności i jak szybko powolne kroki na szczyt zostały zniweczone. Sorry ze tak pisze ale wydaje mi się po tych 3 tygodniach ze ten zarzad pcha nas na dno. Przejrzystość poprzedniego prezesa Drężka i zaangazowanie które było widać zniknęły. Wszystko w ciszy. Sądzmy po efektach to prawda ale puki co skład jest dramatyczny nawet jak na 2 zespół. To że ściagamy 2 nowych .. ok ale oni nie pociągną nas w mocnej lidze mazowieckiej… chyba ze poprosimy by nas dopisać na podlasie……. smutna ironia

    • Drężek nie był za słaby na utrzymanie tylko był bez formy przez pseudo trenera TS który zmienił mu pozycję ,chłopak sobie nie radził. Nowy trener później postawił na zawodników którzy byli w aktualnie najlepszej formie. Mam nadzieję że Konrada nie oddajemy za byle co $.

 • Pytanie do narviego, był komunikat że są podpisane kontrakty z nowymi zawodnikami a żadnej o tym wiadomości na stronie?

  • Właśnie o to chodzi co piszę Narwi.Zarząd nie pozbywa się zawodników tylko sami odchodzą.Siłą Zarząd nikogo nie zatrzyma.A tak na poważnie to ” z niewolnika nie ma robotnika”.A jeśli nasi odchodzą to jest potrzeba zastąpienia ich zaciągiem z zewnątrz, choć to na pewno więcej kosztuję.

   • Panowie Zygmunt i Kibic Narwi zejdźcie trochę na ziemię. Niestety smutną ale prawdą jest że wracamy do szarej rzeczywistości gdzie naszym celem będzie tylko ligowy byt bez żadnej presji. Na litość jesteśmy przecież Narwią. Skoro mamy z głowy walkę przez dwa trzy sezony o awans to co robią dalej w drużynie tacy zawodnicy jak Gałązka , Olesiński ? Chłopaki mają umiejętności i ambicję by pograć wyżej a zostali w całkowitym marazmie skoro o nic nie walczymy. Odnoszę w ogóle że nowemu zarządowi nie zależy by Narew wróciła na swoje miejsce.

   • Odchodzą bo dostają za mało $ i granie o utrzymanie bądź środek tabeli w piątej lidze ich nie interesuje. Pisze Pan że zaciąg zewnętrzny prawdopodobnie więcej kosztuje skoro tak to jest jawna kpina. Odnoszę wrażenie że nowy zarząd celowo tak postępuje by nie było porozumień pomiędzy zawodnikami i dlatego nie będzie parcia na wynik a ten będzie działał bez presji.
    Jeszcze jedno dwa lata temu roslismy w silę a co jest teraz?

 • Cześć,
  o której godzinie i na jakim boisku sparing ze Śniadowem?

Możliwość komentowania została wyłączona.